Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (41-50)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Rescue Cut. İpleri doğru sıra ile kesin ve bölümleri tamamlayın. Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (41-50) için en doğru yerdesiniz.

Birçok farklı oyunsal karaktere ve pek çok renkli arka plana sahip olan oyunda asıl amacınız görev adamımızı bağlı olduğu ipten kurtararak çıkış kapısına ulaştırmak.

F.I.L Games tarafından geliştirilen oyunda bir kişi bağlı olduğu ipten kurtularak çıkış kapısına ulaşmaya çalışıyor. Tabi bu yolculuk hiç de kolay değil. Silahlı adamalar, timsahlar, ayılar, yangınlar, goriller, köpekler, savaş topları, keskin bıçaklar, tuzaklar ve daha pek çok gizli silahtan kurtulması gerekiyor. Bu engeller bazen iplerle bağlı iken bazen de serbest halde dolanabiliyorlar. Bu sebeple ipleri hangi sırada ve zamanda kestiğiniz de önem teşkil ediyor. Mesela yırtıcı hayvanları oyalamak için etleri kullanabilir, silahlı adamlar için üzerlerine hayvanları yollayabilir, yangınları söndürmek için su kullanabilirsiniz. Biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi bölümlerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ ve beceri açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (31-40) ına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (41-50) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

 

Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (41-50)

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 41
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 42
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 43
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 44
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 45
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 46
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 47
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 48
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 49
Rescue Cut-Rope Puzzle Level/Seviye 50

 

 

Bu yazımızda sizlerle Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (41-50) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (51-60) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Rescue Cut ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

“Rescue Cut-Rope Puzzle Cevapları (41-50)” üzerine bir yorum

Yorum yapın