Puzzle Fuzzle Cevapları (241-250)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Puzzle Fuzzle. Taslak kutusunda verilen, birkaç parçadan oluşan nesneleri kullanarak üstte verilen nesneyi cevap kutusunda oluşturun. Puzzle Fuzzle 241-250 arası cevaplar için en doğru yerdesiniz.

İngilizcesi verilen nesne adını Türkçe’ye çevirin. Ardından en alt kutuda yer alan ve birkaç parçadan oluşan şekilleri ve nesneleri kullanarak yapmanız istenen şekli veya nesneyi ortada bulunan cevap kutusunda doğru açı ve doğru sıra ile bir araya getirin.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda her 9 seviye (level) bir bölüm (chapter) olacak şekilde birleştirilmiş. Oyunda orta üstte bulunduğunuz seviye numarasını, hemen altındaki mavi kurdele içerisinde ise sizden istenen nesnenin İngilizcesini görebilirsiniz. İki tarafı bantlı taslak kutusu içerisindeki nesnelerin parçalarını kullanarak kareli zemindeki cevap kutusuna sürükleyin. Parçaları doğru sıra ve açı ile yerleştirdiğiniz takdirde mavi kurdelenin altında yer alan doğruluk çubuğu yeşil renkle dolar, tüm parçalar doğru yerleştirildiğinde ise çubuğun yanındaki tik yeşil olur. Sağ üst köşede yer alan sarı ampul simgesi ile bulamadığınız bölümlerde video izleyerek ipucu alabilirsiniz. Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını istenilen nesnesi ve sayısı ile belirttik. Görsel zeka ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Puzzle Fuzzle 231-240 Arası Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Puzzle Fuzzle 241-250 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Puzzle Fuzzle 241-250 Arası Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Puzzle Fuzzle Level / Seviye 241 T-shirt / Tişört
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 242 Watering Can / Bahçe Suluğu
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 243 Drawing Compass / Pergel
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 244 Hair Dryer / Saç Kurutma Makinesi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 245 Spaceship / Uzay Gemisi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 246 Faucet / Musluk
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 247 Panda / Panda
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 248 Backpack / Sırt Çantası
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 249 Seahorse / Deniz Atı
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 250 Candy / Şeker

 

 

Bu yazımızda sizlerle Puzzle Fuzzle 241-250 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Puzzle Fuzzle 251-260 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Puzzle Fuzzle ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

“Puzzle Fuzzle Cevapları (241-250)” üzerine bir yorum

Yorum yapın