Puzzle Fuzzle Cevapları (191-200)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Puzzle Fuzzle. Taslak kutusunda verilen, birkaç parçadan oluşan nesneleri kullanarak üstte verilen nesneyi cevap kutusunda oluşturun. Puzzle Fuzzle 191-200 arası cevaplar için en doğru yerdesiniz.

İngilizcesi verilen nesne adını Türkçe’ye çevirin. Ardından en alt kutuda yer alan ve birkaç parçadan oluşan şekilleri ve nesneleri kullanarak yapmanız istenen şekli veya nesneyi ortada bulunan cevap kutusunda doğru açı ve doğru sıra ile bir araya getirin.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda her 9 seviye (level) bir bölüm (chapter) olacak şekilde birleştirilmiş. Oyunda orta üstte bulunduğunuz seviye numarasını, hemen altındaki mavi kurdele içerisinde ise sizden istenen nesnenin İngilizcesini görebilirsiniz. İki tarafı bantlı taslak kutusu içerisindeki nesnelerin parçalarını kullanarak kareli zemindeki cevap kutusuna sürükleyin. Parçaları doğru sıra ve açı ile yerleştirdiğiniz takdirde mavi kurdelenin altında yer alan doğruluk çubuğu yeşil renkle dolar, tüm parçalar doğru yerleştirildiğinde ise çubuğun yanındaki tik yeşil olur. Sağ üst köşede yer alan sarı ampul simgesi ile bulamadığınız bölümlerde video izleyerek ipucu alabilirsiniz. Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını istenilen nesnesi ve sayısı ile belirttik. Görsel zeka ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Puzzle Fuzzle 181-190 Arası Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Puzzle Fuzzle 191-200 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Puzzle Fuzzle 191-200 Arası Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:Puzzle Fuzzle Level / Seviye 191 Cotton Candy / Pamuk Şeker
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 192 Satellite / Uydu
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 193 Flowerpot / Saksı
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 194 Tortoise / Kaplumbağa
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 195 Ceiling Lamp / Avize
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 196 Beach Umbrella / Plaj Şemsiyesi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 197 Infusion Bag / Serum
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 198 Summer Hat / Yaz Şapkası
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 199 Globe / Dünya Küresi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 200 Wine Bottle / İçki Şişesi

 

 

Bu yazımızda sizlerle Puzzle Fuzzle 191-200 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Puzzle Fuzzle 201-210 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Puzzle Fuzzle ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

“Puzzle Fuzzle Cevapları (191-200)” üzerine bir yorum

Yorum yapın