Puzzle Fuzzle Cevapları (101-110)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Puzzle Fuzzle. Taslak kutusunda verilen, birkaç parçadan oluşan nesneleri kullanarak üstte verilen nesneyi cevap kutusunda oluşturun. Puzzle Fuzzle 101-110 arası cevaplar için en doğru yerdesiniz.

İngilizcesi verilen nesne adını Türkçe’ye çevirin. Ardından en alt kutuda yer alan ve birkaç parçadan oluşan şekilleri ve nesneleri kullanarak yapmanız istenen şekli veya nesneyi ortada bulunan cevap kutusunda doğru açı ve doğru sıra ile bir araya getirin.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda her 9 seviye (level) bir bölüm (chapter) olacak şekilde birleştirilmiş. Oyunda orta üstte bulunduğunuz seviye numarasını, hemen altındaki mavi kurdele içerisinde ise sizden istenen nesnenin İngilizcesini görebilirsiniz. İki tarafı bantlı taslak kutusu içerisindeki nesnelerin parçalarını kullanarak kareli zemindeki cevap kutusuna sürükleyin. Parçaları doğru sıra ve açı ile yerleştirdiğiniz takdirde mavi kurdelenin altında yer alan doğruluk çubuğu yeşil renkle dolar, tüm parçalar doğru yerleştirildiğinde ise çubuğun yanındaki tik yeşil olur. Sağ üst köşede yer alan sarı ampul simgesi ile bulamadığınız bölümlerde video izleyerek ipucu alabilirsiniz. Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını istenilen nesnesi ve sayısı ile belirttik. Görsel zeka ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Puzzle Fuzzle 91-100 Arası Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Puzzle Fuzzle 101-110 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Puzzle Fuzzle 101-110 Arası Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Puzzle Fuzzle Level / Seviye 101 Speaker / Hoparlör
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 102 Suitcase / Bavul
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 103 Eiffel Tower / Eyfel Kulesi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 104 Clapboard / Kayıt Tahtası
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 105 Monitor / Monitör
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 106 Airplane / Uçak
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 107 Thermometer / Termometre
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 108 Thumb Drive / Flaş Bellek
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 109 Tennis Racket / Tenis Raketi
Puzzle Fuzzle Level / Seviye 110 Windmill / Değirmen

 

 

Bu yazımızda sizlerle Puzzle Fuzzle 101-110 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Puzzle Fuzzle 111-120 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Puzzle Fuzzle ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

“Puzzle Fuzzle Cevapları (101-110)” üzerine bir yorum

Yorum yapın