Ödüllü Sorular Cevapları

Mobil Marketlerde sıkça gördüğümüz popüler oyunlardan birisi de Ödüllü Sorular Oyunu. Bu ve benzeri oyunlarda yine bilgiye dayalı sorular sorulmakta ve bu soruların belli bir miktarına doğru yanıt verdiğinizde size küçük hediyeler vermekteler. Biz de dedik ki Ödüllü Sorular madem bu kadar popüler hemen cevapları vermeye başlayalım.

Bunun için öncelikle oyun içinde hakim olduğunuz bir kategori seçmeniz gerekiyor. Biz Dizi kategorisini seçtik ve dizilerle ilgili karşımıza çıkan bazı soruların cevaplarını sizlere derledik. İşte karşınızda Dizi kategorisi Ödüllü Sorular Cevapları.

Bu bölümlerde bulduğumuz Ödüllü Sorular ise şunlar; Ezel dizisinde Ezel’in eski adı Ömer’di, Diriliş Ertuğrul dizisinde Candar Bey’in kızının adı, Avrupa Yakası dizisinin son bölümü 10 yıl önce çekilmişti, Yeşil Deniz dizisi Tire’de çekilmiştir, Ertuğrul Bey’in hanımının adı nedir, Kurtlar Vadisi 8 kere isim değiştirmiştir, Arka Sokaklar dizisi çekimleri 2006’da başlamıştır, Kırgın Çiçekler dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır, Ezel dizisi 2 sezon devam etmiştir.

Ödüllü Sorular Cevapları

Ezel dizisinde Ezel’in eski adı Ömer’di : DOĞRU
Diriliş Ertuğrul dizisinde Candar Bey’in kızının adı : ASLIHAN
Avrupa Yakası dizisinin son bölümü 10 yıl önce çekilmişti : YANLIŞ
Yeşil Deniz dizisi Tire’de çekilmiştir : YANLIŞ
Ertuğrul Bey’in hanımının adı nedir : HALİME
Diriliş Ertuğrul’un yönetmeni kimdir : METİN GÜNAY
Kurtlar Vadisi 8 kere isim değiştirmiştir : YANLIŞ
Arka Sokaklar dizisi çekimleri 2006’da başlamıştır : DOĞRU
Kırgın Çiçekler dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır : YANLIŞ
Ezel dizisi 2 sezon devam etmiştir : DOĞRU

Son yazımızda Ödüllü Sorular Dizi Kategorisi cevaplarından bazılarını verdik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Takip etmeyi unutmayın. Ayrıca mobil uygulamamızı da bu adresten indirebilir ve tüm cevapları cebinizden takip edebilirsiniz.

“Ödüllü Sorular Cevapları” üzerine bir yorum

Yorum yapın