Mr.Bullet Grenades 25-36 Arası (Chapter 3) Cevaplar

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Mr.Bullet. Doğrusal atışlarla doğru kişileri en az atış kullanarak vurmaya çalışın. Mr.Bullet Grenades 25-36 arası (Chapter 3) cevapları için en doğru yerdesiniz.

Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire, Missions, Operations, VIP, Duel, Seasons ve Mini Games modları olan oyunda asıl amaç bulunduğunuz oyun tarzında mermi veya el bombası kullanarak doğru kişileri en az sayıda atış ile vurmak.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire ve Missions olmak üzere 5 ana bölüm yer almakta. Bu yazımızda Grenades oyun tarzının chapter larının ve bölümlerinin cevaplarını sizle paylaşıyoruz. Bu oyun tarzında amaç sizin dışındaki farklı kostüm giymiş olan kişileri mermi yardımıyla ve duvarları kullanarak en az sayıda atış ile vurmak. Ayrıca bu tarzda yaptığınız atışlar ana karaktere çarpmadığından oynayış açısından diğerlerinden daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar tüm bölümleri 3 yıldız alarak geçmek zor olsa da biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi chapter’ın ve bölümlerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ ve beceri açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Mr.Bullet Grenades 13–24 Arası (Chapter 2) Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Mr.Bullet Grenades 25–36 Arası (Chapter 3) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Mr.Bullet – Spy Puzzles Grenades 25-36 Arası (Chapter 3) Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 25
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 26
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 27
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 28
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 29
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 30
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 31
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 32
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 33
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 34
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 35
Mr.Bullet Grenades Chapter 3 Level 36

 

https://www.youtube.com/watch?v=yftKqr3uj5M

 

Bu yazımızda sizlerle Mr.Bullet Grenades 25–36 Arası (Chapter 3) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Mr.Bullet Grenades 37–48 Arası (Chapter 4) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Mr.Bullet ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

“Mr.Bullet Grenades 25-36 Arası (Chapter 3) Cevaplar” üzerine 2 yorum

Yorum yapın