Mr.Bullet Friendly Fire 85-96 Arası (Chapter 8) Cevaplar

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Mr.Bullet. Doğrusal atışlarla doğru kişileri en az atış kullanarak vurmaya çalışın. Mr.Bullet Friendly Fire 85-96 arası (Chapter 8) cevapları için en doğru yerdesiniz.

Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire, Missions, Operations, VIP, Duel, Seasons ve Mini Games modları olan oyunda asıl amaç bulunduğunuz oyun tarzında mermi veya el bombası kullanarak doğru kişileri en az sayıda atış ile vurmak.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire ve Missions olmak üzere 5 ana bölüm yer almakta. Bu yazımızda Friendly Fire oyun tarzının chapter larının ve bölümlerinin cevaplarını sizle paylaşıyoruz. Bu oyun tarzında amaç sizin dışındaki farklı kostüm giymiş olan kişileri mermi yardımıyla ve duvarları kullanarak en az sayıda atış ile vurmak. Ayrıca bu tarzda yaptığınız atışlar ana karaktere çarpmadığından oynayış açısından diğerlerinden daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar tüm bölümleri 3 yıldız alarak geçmek zor olsa da biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi chapter’ın ve bölümlerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ ve beceri açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Mr.Bullet Friendly Fire 73–84 Arası (Chapter 7) Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Mr.Bullet Friendly Fire 85–96 Arası (Chapter 8) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Mr.Bullet – Spy Puzzles Friendly Fire 85-96 Arası (Chapter 8) Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 85
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 86
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 87
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 88
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 89
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 90
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 91
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 92
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 93
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 94
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 95
Mr.Bullet Friendly Fire Chapter 8 Level 96

 

https://www.youtube.com/watch?v=ogphCjRW28k

 

 

Bu yazımızda sizlerle Mr.Bullet Friendly Fire 85–96 Arası (Chapter 8) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Mr.Bullet Friendly Fire 97–108 Arası (Chapter 9) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Mr.Bullet ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

“Mr.Bullet Friendly Fire 85-96 Arası (Chapter 8) Cevaplar” üzerine bir yorum

Yorum yapın