Mr.Bullet Classic 97-112 Arası (Chapter 7) Cevaplar

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Mr.Bullet. Doğrusal atışlarla doğru kişileri en az atış kullanarak vurmaya çalışın. Mr.Bullet Classic 97-112 arası (Chapter 7) cevapları için en doğru yerdesiniz.

Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire, Missions, Operations, VIP, Duel, Seasons ve Mini Games modları olan oyunda asıl amaç bulunduğunuz oyun tarzında mermi veya el bombası kullanarak doğru kişileri en az sayıda atış ile vurmak.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire ve Missions olmak üzere 5 ana bölüm yer almakta. Bu yazımızda Classic oyun tarzının chapter larının ve bölümlerinin cevaplarını sizle paylaşıyoruz. Bu oyun tarzında amaç sizin dışındaki farklı kostüm giymiş olan kişileri mermi yardımıyla ve duvarları kullanarak en az sayıda atış ile vurmak. Ayrıca bu tarzda yaptığınız atışlar ana karaktere çarpmadığından oynayış açısından diğerlerinden daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar tüm bölümleri 3 yıldız alarak geçmek zor olsa da biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi chapter’ın ve bölümlerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ ve beceri açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Mr.Bullet Classic 81–96 Arası (Chapter 6) Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Mr.Bullet Classic 97–112 Arası (Chapter 7) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Mr.Bullet – Spy Puzzles Classic 97-112 Arası (Chapter 7) Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 97
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 98
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 99
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 100
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 101
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 102
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 103
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 104
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 105
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 106
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 107
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 108
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 109
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 110
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 111
Mr.Bullet Classic Chapter 7 Level 112

 

https://www.youtube.com/watch?v=gyL5FD9R2l4

 

Bu yazımızda sizlerle Mr.Bullet Classic 97–112 Arası (Chapter 7) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Mr.Bullet Classic 113–128 Arası (Chapter 8) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Mr.Bullet ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

“Mr.Bullet Classic 97-112 Arası (Chapter 7) Cevaplar” üzerine bir yorum

Yorum yapın