Mr.Bullet Classic 65-80 Arası (Chapter 5) Cevaplar

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Mr.Bullet. Doğrusal atışlarla doğru kişileri en az atış kullanarak vurmaya çalışın. Mr.Bullet Classic 65-80 arası (Chapter 5) cevapları için en doğru yerdesiniz.

Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire, Missions, Operations, VIP, Duel, Seasons ve Mini Games modları olan oyunda asıl amaç bulunduğunuz oyun tarzında mermi veya el bombası kullanarak doğru kişileri en az sayıda atış ile vurmak.

Lion Studios tarafından geliştirilen oyunda Classic, Grenades, Hostages, Friendly Fire ve Missions olmak üzere 5 ana bölüm yer almakta. Bu yazımızda Classic oyun tarzının chapter larının ve bölümlerinin cevaplarını sizle paylaşıyoruz. Bu oyun tarzında amaç sizin dışındaki farklı kostüm giymiş olan kişileri mermi yardımıyla ve duvarları kullanarak en az sayıda atış ile vurmak. Ayrıca bu tarzda yaptığınız atışlar ana karaktere çarpmadığından oynayış açısından diğerlerinden daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar tüm bölümleri 3 yıldız alarak geçmek zor olsa da biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi chapter’ın ve bölümlerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ ve beceri açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Mr.Bullet Classic 49–64 Arası (Chapter 4) Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Mr.Bullet Classic 65–80 Arası (Chapter 5) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Mr.Bullet – Spy Puzzles Classic 65-80 Arası (Chapter 5) Cevaplar

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 65
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 66
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 67
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 68
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 69
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 70
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 71
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 72
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 73
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 74
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 75
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 76
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 77
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 78
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 79
Mr.Bullet Classic Chapter 5 Level 80

 

https://www.youtube.com/watch?v=ylbKEUY6auk

 

 

Bu yazımızda sizlerle Mr.Bullet Classic 65–80 Arası (Chapter 5) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Mr.Bullet Classic 81–96 Arası (Chapter 6) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Mr.Bullet ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

“Mr.Bullet Classic 65-80 Arası (Chapter 5) Cevaplar” üzerine bir yorum

Yorum yapın