Marbleous Cevapları (61-70)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Marbleous. Size verilen topları doğru şekilde boşluklara yerleştirin. Marbleous 61-70 Arası Cevaplar için en doğru yerdesiniz.

Size verilen sarı bir topu kullanarak belirli bir düzende verilen mavi topları deliklere yerleştirin. Bir sonraki bölüme geçmeniz için tek lazım olan şey önce mavi topları yerleştirmek ve en son sarı topu son deliğe yuvarlamak.

Popcore tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Bu yepyeni oyunda mermer bir labirent ustası ol. Mermerleri birbirlerine doğru vurarak doğru yolu bulun ve her seviyede mağlup olun! Önünüzdeki bulmacayı analiz edin ve turuncu mermeri çekmek için kaydırın. Amacınız, en son turuncu olanı batırmadan önce, her mavi mermeri deliklere sokmak. Bu şekilde kazanan olursunuz! Orta çağdaki mermer oyuncularının sadece% 3’ünün mükemmel bir mermer atışı yapabileceğini biliyor muydunuz? Şimdi senin sıran! Tüm 200+ seviyelerini geçip Mermer mermer ustası olabilir misiniz?

Bulmacaları çözüp oyunu kazanabilir misin? İlk başta kolay görünebilir, ancak her seviyede daha zor ve daha zorlaşır. Endişelenme! Seviyeleri tekrarlayabilir ve size yardımcı olmak için ipuçlarını kullanabilirsiniz! Kesinlikle muhteşem! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zeka ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Marbleous 51-60 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Marbleous 61-70 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Marbleous 61-70 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Marbleous Level / Seviye 61
Marbleous Level / Seviye 62
Marbleous Level / Seviye 63
Marbleous Level / Seviye 64
Marbleous Level / Seviye 65
Marbleous Level / Seviye 66
Marbleous Level / Seviye 67
Marbleous Level / Seviye 68
Marbleous Level / Seviye 69
Marbleous Level / Seviye 70

 

 

Bu yazımızda sizlerle Marbleous 61-70 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Marbleous 71-80 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Marbleous ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

“Marbleous Cevapları (61-70)” üzerine bir yorum

Yorum yapın