Kelime Oyunu – Harf Lütfen

Televizyon dünyasında popüler olmuş kelime oyunlarından biri olan Kelime oyunu – Harf Lütfen oyunuyla karşınızdayız. Bu oyun milyonların takip ettiği, birçok farklı kategoride soruların bulunduğu, 4’ten 10 kelimelik cevaplara kadar aşama aşama ilerleyen oldukça zevkli bir kelime oyunudur. Bu oyunu oynayarak hem kelime haznenizi geliştirebilir hem de arkadaşlarınızla veya tek başınızayken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunda zorlandığınız bölümlerde yardım istiyorsanız Oyun Cevapları kısmından öğrenebilirsiniz.

Oyundaki amacımız bizlere verilen süre içerisinde 4 harfli kelimelerden başlayarak bizlere yöneltilen sorular yardımıyla kelimeleri tahmin edebilmek. Oyunu kolaylaştıran bir etmen de zorlandığınız kısımlarda harf isteyerek kelimenin rastgele bir yerinden harfi açtırabilmektir. Ancak bu kazanacağınız puanları da etkilemektedir. Bu eğlenceli oyuna ortak olmak için sizler de oyunu indirebilir, zorlandığınız kelimelere de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu oyunu Android cihazlardan Google Play üzerinden indirebilir ve bu eğlenceli serüvene bir an önce başlayabilirsiniz.

Kelime Oyunu – Harf Lütfen

Oyunun yapımcısı Susamuru Inc. bizlere market açıklaması kısmında şunları söylüyor:

Ekranların unutulmaz oyunu Kelime Oyunu, şimdi cebinizde! 3 dakika sürede 11 soruyu doğru cevaplayabilecek misin? Türkçe kelimeleri bul ve eğlen!
Sıkıştığın zaman harf al, ve kelimeyi bulmaya çalış. En yüksek puanı topla ve arkadaşlarınla yarış!

Soruları en kısa sürede doğru olarak yanıtlamalısın. Kelimeleri tahmin et ve harfleri yerleştir. Eğer kelime aklına gelmediye, joker harf alarak kelimeyi tamamlamaya çalış. Yüksek puanı yap ve en kısa sürede tamamlamaya çalış! Hem Türkçe’ni geliştir hem de eğlen.

Nasıl oynanır;
– Soruya göre Türkçe kelimeyi tahmin et. Tahmini yapabilmek için ortadaki süreyi durdur butonuna bas.
– Her altıgen bir harfi temsil eder. Altıgenlere sırasıyla harfleri yerleştir.
– Tıkandıysan, harf butonuyla harf al. Yeteri kadar harf aldıktan sonra hala tahmin edemediysen pas butonuyla soruyu geçebilirsin.

İyi eğlenceler!

Yorum yapın