Kelime Avcısı – İnternetsiz Kelime Oyunu

Kelime haznenizi geliştirmek, kelime mi katmak istiyorsunuz ? Kelime dağarcığınızın zayıf olduğunu düşünüyorsanız eğer Kelime Avcısı İnternetsiz Kelime Oyunu tam size göre ! Yapmanız gereken Google Play Store’den oyunu telefonunuza yüklemek ve harfleri birleştirerek mantıklı kelimeler türetmeye başlamak. Oyunu indirmek için tıklayın.

Kelime Avcısı İnternetsiz Kelime Oyununun arayüzü oldukça basit dizayn edildiğinden çok fazla karmaşık bir yapısı yok. O yüzden oyun herkes tarafından rahatlıkla oynanabilir. Telefonunuzdan oyunun simgesine tıkladığınız an direkt olarak oyuna başlıyorsunuz. Oyun ekranında hemen altta üstteki kutucuk sayısına göre size sistem harf veriyor ve siz bu harfleri kullanarak üstteki kutucuklara uygun şekilde harfleri yerleştirmeye başlıyorsunuz. Yerleştirirken bir harften diğerine doğru elinizi yukarı kaldırmadan götürüyorsunuz ve anlamlı kelimeler türetmeye başlıyorsunuz. Eğer sistemdeki kelimeleri doğru tahmin ederseniz yukarıdaki kutucuklar tahmin ettiğiniz kelimeler ile dolmaya başlıyor. Takıldığınız yerde oyun ekranının sol alt tarafındaki ipucu sekmesine tıklayıp sponsor videoyu izleyerek harf açabilir işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Özellikler:

♥ Kolay anlaşılır kurallar!
– Tabloda olmayan kelimelere 2 kat kredi!
– Zamanı siz ayarlayın ⏰
– Sade tasarım! 👌🏻
– Metroda, uçakta, internetsiz(Offline) oynayın
– BEDAVA ipucu kazanın ✌🏻
– Şimdilik 1200 seviye! 👍🏻
– İstediğinde kapat, sonra kaldığın yerden devam et!

Eğer kelime oyunlarını seviyorsanız, hemen Kelime Avcısı olun! Unutmayın, bu oyun eğlenceli ve rahatlatıcı zaman geçirmeniz için yapıldı! Tüm cevaplar için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapın