Hadi ipucu


Hadi ile her gün hatta bazı günler iki defa para kazanma şansınız var. Bu para kazanma yöntemlerinin kolaylaştıracak bir yol var mı derseniz size ipucu sisteminden bahsedebiliriz. Peki hadi ipucu olayı tam olarak ne oluyor? Bildiğiniz gibi Hadi oyunu her gün binlerce TL para ödülü dağıtıyor.

Sorular çok kolaydan zor sorulara doğru ilerliyor. Sorulan soruları bilmek başlarda kolay gibi görünse de çoğu zaman 5 veya 6.sorudan sonra oynayan herkes zorlanmaya başlıyor. Bu sorulardan sonrası genel kültürden ve bilginiz dışına çıkıp, bazen tamamen rastgele cevap vermenize kalabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için ise ekip size ipucu sunuyor.

Hadi ipuçları artık bu sayfadan ve tek bir yerden takip edebileceksiniz. Aynı zamanda Hadi Tahmin sitesi ile Hadi sorularını anlık olarak cevaplıyoruz. O yüzden her yarışma öncesi Hadi Tahmin sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Hadi ipucu

21.04.2019 20:30 Hadi ipucu
“Bizim için Şampiyon” filminde ünlü jokey Halis Karataş’ı kim canlandırmaktadır?
EKİN KOÇ


21.04.2019 19:30 Hadi ipucu
Animasyon türündeki bir çocuk filmi olan Patron Bebek’te piyasaya hiç büyümeyen yeni bir köpek sunmaya hazırlanan bir şirket var. Bu şirketin adı nedir?
Puppy Co. (Köpek Şirketi)


20.04.2019 20:30 Hadi ipucu
Hababam Sınıfı’nın ilk film serilerinin çekildiği tarihi yapının ismi nedir?
ADİLE SULTAN KASRI


19.04.2019 20:30 Hadi ipucu
NBA’de geçtiğimiz haftalarda tamamlanan normal sezonun en fazla galibiyet alan takımının ismi nedir?
Milwaukee Bucks


19.04.2019 12:30 Hadi ipucu
Ortaya attığı kuantum kuramı ile fizik yasaları içinde devrimsel buluşlara imza atan, 1918 yılında Nobel Fizik Ödülü kazanan bilim insanı kimdir?
MAX PLANCK