Hadi ipucu | 4 Mart 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 4 Mart 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 4 Mart 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Supercam Özel Yarışması bu akşam 20.30’da!
Ödül Supercam’den 30.000 TL! 🤩
Tarihe meraklıysanız ve güvenlik kameralarını araştırdıysanız bu akşam hadi’de bir adım öndesiniz demektir.😉Güvenlik kameralarının tarihi hakkında neler biliyoruz sevgili hadiciler?🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 4 Mart 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı :

Bilinen ilk cctv sistemi 1942 Nazi Almanyası’nda V-2 roketlerinin fırlatılışlarının izlenmesi amacı ile Siemens tarafından Peenemünde kuruluyor. Sistemin teknolojik dizaynı ve uygulaması Alman mühendis  Walter Bruch tarafından koordine ediliyor.

ABD’de ilk ticari CCTV sistemi Vericon adı ile 1949‘da piyasaya sunuluyor. Vericon hakkında fazla bir bilgi bulunmamasına rağmen, reklamlarında “hükümet iznine tabi değildir” ifadesi kullanıldığı biliniyor.

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.