Hadi ipucu | 28 Aralık 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 27 Aralık 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 28 Aralık 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bugün U.S. Polo ASSN. 12.30’da! 
Ödül U.S. Polo ASSN.’den 10.000 TL🤩
Hollywood filmleri ikonik aktör – karakter eşleşmeleriyle doludur. Öyle eşleşmeler ki bazen muhabbet ortamlarında karakter adı aktör adının önüne geçer.🙋🏽‍♂️ Bu akşamki ipucumuz da bu aktörlerin en bilinenlerinden, yakışıklı bir İspanyol aktörden geliyor!💃 “Maskeli Kahraman Zorro”, “Desperado” ve “Bir Zamanlar Meksika’da” filmlerinin başrol oyuncusu kimdir?🙄🤔

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 28 Aralık 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : Antonio Banderas

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir