Hadi ipucu | 24 Ekim 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 24 Ekim 2018 19:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 24 Ekim 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam 19 zor soruyla 20:30’da!
Geçen hafta ödül devrettiği için bu akşamın ödülü 30.000 TL💸
Sevgili Hadiciler biliyorsunuz Çarşamba akşamları Zor Hadi Gecesi. Bu akşam 19 zor soruyla karşınızda olacağız 😎 Kazanan olmadıkça her hafta bir soru azaltacağız 🤓ipucumuz gelsin o zaman 😌 Moren, lös ve dolinin ne olduğunu biliyor muyuz? 🙄 Bir derste bize gösteriyorlardı 🤔 Acaba hangi derste öğretilen terimler olabilir? 🤐

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 24 Ekim 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : COĞRAFYA

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir