Hadi ipucu | 20 Şubat 2019 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 20 Şubat 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 20 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi100 Dergilik katkılarıyla 20.30’da!
Ödül Dergilik’ten 10.000 TL!🤩
İpucumuz korku filmlerine konu olan Kont Drakula’dan geliyor…🧛🏼‍♂️
Bu, dünyanın en ünlü vampirini duymayanımız yoktur herhalde😉
Peki yaşadığı ürkütücü şatoyu hatırlayabildik mi?😣🏰 Bu şato aslında hayal ürünü değil, tamamiyle gerçek. Hikayesi 1200’lü yıllara dayanan Bran Kalesi nam-ı diğer Kont Drakula’nın Şatosu hangi ülkededir biliyor muyuz?🤔🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 20 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : ROMANYA

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.