Hadi ipucu | 16 Ekim 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 16 Ekim 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 16 Ekim 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam Müzik Gecesi’yle 20:30’da!🎵🎶
Müzikte sesler kadın sesleri ve erkek sesleri olarak ayrılmaktadır. 🗣🗣Müzikteki kadın sesleri soprano, mezzo soprano ve altodur. 👱🏻‍♀️🎵🎶Peki müzikteki erkek sesleri nelerdir biliyor muyuz? 🤔Daha da kolaylaştırırsak müzikteki orta kalınlıktaki erkek sesine ne denir? 🙄😌

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 16 Ekim 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : BARİTON

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir