Hadi ipucu | 15 Ekim 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 15 Ekim 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 15 Ekim 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Bugün 15 Ekim Beyaz Baston Güvenlik Günü! Beyaz bastonun görme engelliler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bastonları, önlerindeki engelleri fark etmelerini ve yollarını daha kolay bulmalarını sağlamanın yanında, bağımsızlıklarını da sembolize ediyor.
Hadiciler’e özel joker kodunuzu Turkcell Hayal Ortağım uygulaması sinema kategorisinden alabilirsiniz🤩

15 Ekim Beyaz Baston Güvenlik Günü’ne özel Hadi bu akşam 20:30’da. 
İpucumuz engelliler için en önemli kavramlardan birinden geliyor. Hayatımıza her gün yeni bir ürün, hizmet giriyor. Acaba görme engelliler bu ürün ve hizmetlerden eşit şartlarda yararlanabiliyorlar mı? 🤔🤔Aslında her şey farklı ihtiyaçlara sahip bireylere göre de tasarlansa engellilerin karşılaştığı pek çok sorun çözülmüş olacak. 💪🏻Peki ürünlerin, hizmetlerin engelli bireylerin de ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmasına ne deniyor biliyor musunuz? 🤗🤗

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 15 Ekim 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : EVRENSEL TASARIM

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir