Hadi ipucu | 14 Şubat 2019 20:30 Erzurum neleriyle meşhur biliyor muyuz?

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 14 Şubat 2019 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 14 Şubat 2019 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam 20:30’da!
Sevgililer gününün son ipucuna hazır mısınız hadiciler?😉 Bugünkü ipucumuz Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ili Erzurum’dan geliyor. Erzurum neleriyle meşhur biliyor muyuz?🗻 Ayrıca cevabımız önemli geçim kaynaklarından biridir de!🤔🙄💪🏻

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 14 Şubat 2019 20:30

Hadi ipucu cevabı : Palandöken Dağı (Kış Turizmi), Oltu Taşı, Cağ Kebabı, Kadayıf Dolması, Çifte Minareli Medrese, Erzurum Kalesi, Tortum Şelalesi

hadi tahmin sitesi

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir