Hadi ipucu | 11 Ekim 2018 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 10 Ekim 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 11 Ekim 2018 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bugün 12 soruyla 12:30’da sizlerle!
Bugün ödülümüz Türkiye’nin Dijital Hava Yolu Pegasus’un katkılarıyla ve 10.000₺ 👏🏻👏🏻
İpucumuz Pegasus’tan geliyor🤩 Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor?🤔 Yeni Pegasus filmini sonuna kadar izlediysen şehrin adı tam karşında!😍😍Son şehri not etmeyi sakın unutma!😉 Film linki @pegasusairlines biosunda! 🤗

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 11 Ekim 2018 12:30

Hadi ipucu cevabı : Barcelona

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir