Hadi ipucu | 1 Mart 2019 12:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 28 Şubat 2019 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 1 Mart 2019 12:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bugün 12.30’da!
TDK’yı sorularımızda ne kadar kullandığımızı ve sevdiğimizi bilirsiniz sevgili hadiciler!🙃 İlk olarak Türk Dili Tetkik Cemiyeti adıyla kurulduğunu biliyor muydunuz?🤔 Peki bu kurum hakkında bize neler söyleyebilirsiniz?

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 1 Mart 2019 12:30

Hadi ipucu cevabı : 12 TEMMUZ 1932

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.