Hadi ipucu | 03 Kasım 2018 20:30

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 02 Kasım 2018 20:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 03 Kasım 2018 20:30 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

Hadi bu akşam TV+ Film Gecesi’yle 20:30’da! 😍
Ödül TV+’ın katkılarıyla 30.000 TL 👏 🤗
Bilim kurgu filmlerini sever misiniz? Seviyor ve ilginiz varsa bu haftaki ipucumuz tam size göre. 🤓 Transcendence (Evrim) filmindeki “Dr. Will Caster” karakteriyle anılan ünlü oyuncunun kim olduğunu biliyor musunuz? 🙄 Filmi izlemeyenler ve merak edenler TV+’tan kolayca izleyebilirler 😍

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 03 Kasım 2018 20:30

Hadi ipucu cevabı : JOHNNY DEPP

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir