Hadi ipucu | 02 Aralık 2018 19:00

Sayfalarımızda hadi ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni hadi ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Hadi ipucu 01 Aralık 2018 12:30 yazısı ile sizlerle hadi ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Hadi ipucu 02 Aralık 2018 19:00 paylaşıyoruz.

Hadi ipucu

hadi bu akşam, lifebox Özel Yarışması’yla 19.00’da.

Ödül 40.000 TL 🤩

Fotoğraf çekmeyi seven hadiciler online mı?🙋🏼‍♀️🙋🏽‍♂️ Işık, açı ve kompozisyon iyi fotoğraf çekebilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar.📸 İpucumuz fotoğraf çekme tekniklerinden geliyor. Fotoğrafçılıkta temel çekim tekniklerinden biri olan “1/3 kuralı” doğadaki ve sanattaki hangi oranın ismiyle de bilinir? 🤔🙄

Hadi Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Hadi yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Hadi yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında hadi.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Hadi ipucu 02 Aralık 2018 19:00

Hadi ipucu cevabı : ALTIN ORAN

Daha fazla Hadi ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra hadiciler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir