Hadi Bilgi Yarışması Oyunu

Hadi bilgi yarışması oyunu, takipçilerine kendi aplikasyonu üzerinden saat 12.30 ve 20.30’da ünlü oyuncu Müge Boz tarafından yarışmacılara canlı yayında toplamda 12 soru yöneltiliyor ve 10 saniyede soruların cevaplanması isteniyor. Hadi Bilgi Yarışması tarafından inisiyatif kullanılarak oyunculara joker verilebiliyor. Bu şekilde soruyu bilemeseler dahi yarışmacılar yarışmaya elenmeden devam edebiliyor.

Yarışmadan elenmemek için 12 sorunun eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplanması isteniyor. Jokeri olmayan yarışmacı bir soruyu bilemediği takdirde yarışmadan eleniyor. Yarışma bitiminde gün gün değişkenlik gösteren para ödülü o günün kazanan yarışmacı sayısına bölünerek kişi başına düşen para miktarı belirleniyor ve o günün yarışan üyelerine dağıtılıyor.

Hadi canlı bilgi yarışması Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Her gün 12:30 ve 20:30’da.

Her gün aynı saatlerde Hadi bilgi yarışmasına katılabilir, arkadaşlarını davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsin;)

O zaman Hadi.

Hadi Bilgi Yarışması

Siz de bilginize güveniyor ve rakiplerinize fark atmak istiyorsanız buradan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum yapın