Go Knots 3D Cevapları (31-40)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Go Knots 3D. Size verilen dolanmış zincirleri ufak dokunuşlar ile birbirlerinden ayırın. Go Knots 3D 31-40 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen farklı renk ve boyuttaki zincirleri uçlarından sürükleyerek birbirinden ayırın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Rollic Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Tüm renkli zincirleri direklere ayırabilir misiniz? Ama karışık olmamak için dikkatli olun yoksa düğüm olacak! Umarız Go Knots 3D oynarken eğlenirsiniz!

Bu sürüm şunları içerir:

– YENİ SEVİYELER! 3 kulplu ip seviyesi sizleri bekliyor.
– DAHA FAZLA REKLAM YOK! Hayır Reklam satın alanlar şimdi seviyeleri atlayabilir, kilitlerin kilidini açabilir ve madeni paralarla hediye kutuları açabilirler.
– Ses efektleri.
– Performans iyileştirmeleri ve küçük hata düzeltmeleri.

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Go Knots 3D 21-30 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Go Knots 3D 31-40 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Go Knots 3D 31-40 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Go Knots 3D Level / Seviye 31
Go Knots 3D Level / Seviye 32
Go Knots 3D Level / Seviye 33
Go Knots 3D Level / Seviye 34
Go Knots 3D Level / Seviye 35
Go Knots 3D Level / Seviye 36
Go Knots 3D Level / Seviye 37
Go Knots 3D Level / Seviye 38
Go Knots 3D Level / Seviye 39
Go Knots 3D Level / Seviye 40

Bu yazımızda sizlerle Go Knots 3D 31-40 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Go Knots 3D 41-50 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Go Knots 3D ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.