Gizli Kelime Cevapları

Yeni bir kelime oyunumuz daha var. Adı Gizli Kelime Oyunu. Bu oyundaki amaç yine petek bulmaca mantığı ile her bölümde verilen anahtar kelimelerden kelimeler çıkartabilmek. Görsel olarak çok beğendiğimiz Gizli Kelime Cevapları sitemizde yer alacak. Benzerleri A Word ve Çatlak Kelimeler oyunlarını da oynamayı unutmayın.

Gizli Kelime Oyunu için bu bölümlerde bize verilen anahtar kelimeler ise şunlar; Renk, Meyve, Otomobil Markası, Spor, Gezegen, Maden, Dış Giyim, Anne, Evcil Hayvan, Akraba.

Gizli Kelime Cevapları

Gizli Kelime 1 Renk: Sarı
Gizli Kelime 2 Meyve: Elma
Gizli Kelime 3 Otomobil Markası: Opel
Gizli Kelime 4 Spor: Golf, Futbol
Gizli Kelime 5 Gezegen: Mars
Gizli Kelime 6 Maden: Altın, Kömür
Gizli Kelime 7 Dış Giyim: Bere
Gizli Kelime 8 Anne: Sevgi
Gizli Kelime 9 Evcil Hayvan: Köpek, Kedi
Gizli Kelime 10 Akraba: Yenge

Yeni Gizli Kelimeler eklendikçe sayfalarımızda yer vermeye devam edeceğiz. Son günlerde oldukça popüler olan mobil oyunlardan birisi olan Gizli Kelime oyununda takıldığınız bölümleri geçmek için mutlaka sitemizi ziyaret edin. Facebook sayfamızdan da bizi takip etmeyi unutmayın.

Yeni ve popüler kelime oyunumuz Gizli Kelimeler Cevapları 1-10 sizler için paylaştık. Bir sonraki yazımız olan Gizli Kelime 11-20 Cevapları için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Gizli Kelime Cevapları” üzerine 2 yorum

  1. Bu ne ya ben size bütün bölümlerini sordum siz ban sadece ilk başlangıçtaki soruların cevaplarını vermişsiniz 😠

    Yanıtla

Yorum yapın