Find Out Keşif Cevapları (Domuzcuğun)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Find Out. Size verilen karışık resimlerde istenen gizli nesneleri bulun. Find Out Keşif Domuzcuğun Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için sizden istenen nesneleri yukarıda bulunan resimlerde bulmaya çalışın. Hikaye modu olarak tasarlanan keşif bölümünde bazı nesneleri bulmanız için resimlerdeki eşyaları değiştirin, döndürün ya da kırın. Birbirinden zevkli seviyeleri tamamlayın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Keşif, Dedektif, Hikaye Modu, Sadece Bul adında 4 farklı ana oyun tarzı bulunan oyunun tüm cevaplarını bu sitede bulabilirsiniz. Keşif modunda bulunan Otaku’nun Odası, Korsan Gemisi, Denizkızı, Domuzcuğun, Otaku Kızın Odası, Ofis, Tuvalet, Rehine Kurtarma, Trafik Kazası, Mutfak Krizi, Zindandan Kaçış, Boks Yarışması, Bomba Tren, Suç Sahnesi.

Focus Apps tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Gizli öğeleri bul ve bulmacayı çöz!
Arama ve bulma yeteneklerin hiç olmadığı kadar zorlanacak.
En önemlisi – sizin için çoklu oyun modlarımız var!
Rahatlama zamanı!

OYUN ÖZELLİKLERİ
I. Farklı tema paketleri: Hayvan, Okyanus, Yolculuk vb.
II. Çoklu Oyun Modları daha çok eğlence, daha çok duygu, daha çok neşe getirir
III. Güzelce dizayn edilmiş zorlayıcı yapboz resimleri
IV. Beyin gücünü ve idrağını güçlendir

Şimdi dene ve arkadaşlarınla tadını çıkar!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Find Out Keşif Denizkızı Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Find Out Keşif Domuzcuğun Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Find Out Keşif Domuzcuğun Cevapları

Sitemizde, Keşif kısmında bulunan;
Otaku’nun Odası
Korsan Gemisi
Denizkızı
Domuzcuğun
Otaku Kızın Odası
Ofis
Tuvalet
Rehine Kurtarma
Trafik Kazası
Mutfak Krizi
Zindandan Kaçış
Boks Yarışması
Bomba Tren
Suç Sahnesi
tüm bu bölümlerin cevaplarını bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle Find Out Keşif Domuzcuğun Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Find Out Keşif Otaku Kızın Odası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.