Emojilerle Bul Türkçe Kelime Oyunu

Geçtiğimiz aylarda Android’in market uygulaması Google Play Store’ye eğlenceli herkesin beğeneceği güzel bir oyun uygulaması eklendi. Uygulamanın ismi Emojilerle Bul. Oyun uygulamasının tam ismi ise Emojilerle Bul Türkçe Kelime Oyunu. Evet, o bir kelime tahmin oyunu. Ama biraz farklı tarzda bir tahmin oyunu diyebiliriz.

Emojilerle Bul Türkçe Kelime Oyunu

Nasıl mı ? Şöyle ki. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi ifadelerden kelime tahmini yapıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse. Oyundaki mesela yerli dizi bölümündeki bir dizi size ifadelerle yani emojiler gösterilerek soruluyor ve sizden bu şekilde tahmin yürütmeniz isteniyor. Siz ya, ben ifadelerden diziyi nasıl tahmin edeyim, ben müneccim miyim ? Diyebilirsiniz. Fakat o emojiler birebir dizinin ismi ile bağlantılı oluyor. O yüzden tahmin edememeniz için hiçbir neden yok.  Bu şekilde her tahmin ettiğiniz soru için puanlar topluyor ve bu puanlar sizin bilemediğiniz soruları da çözmenize yardımcı oluyor.

Nasıl mı ? Örneğin : Bir diziyi tahmin ettiniz. Arkasından bir başka soruyu daha bildiniz her şey yolunda gidiyor, süper. Puanları silip süpürdünüz, puanlarınız birikti. Bir soruda takıldınız ve çözemiyorsunuz. Dert etmeyin. Soruyu çöz diyorsunuz olduğu gibi kelime çözülmüş bir şekilde karşınızda.

  • Emojileri seviyorsanız
  • Takıldığın yerde ipucu arıyorsanız
  • Yerli dizi
  • Yerli film
  • Yabancı film
  • Yabancı dizi gibi kategorilerde iyiyim diyorsanız bu oyun tam size göre ! Oyunu buradan indirebilirsiniz.İyi eğlenceler…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir