Emoji Çöz Deyimler Cevapları (81-93)

Emoji Çöz Kelime Oyunu Cevapları öğrenmek için yeniden sizlerle birlikteyiz. Yeni kategoriler arasında olan Deyimler bölümünü açmak için Facebook’ta oyunu paylaşmanız gerekmektedir. Böylece inanılmaz zevkli bir bölümle daha karşılaşabilirsiniz. Bu bölümümüzde Emoji Çöz Deyimler Cevapları (81-93) sizlerle paylaşacağız.

Emoji Çöz Kelime Oyunun Deyimler bölümü cevaplarını sizlere sunuyoruz. Bölümdeki son cevapları bu yazımızda inceleyebilirsiniz. Bir sonraki güncellemede bölüme eklemeler yapıldığı takdirde en kısa sürede cevapları sizlere tekrardan sunacağız.

Emoji Çöz Kelime Oyunu Cevapları

Emoji Çöz Deyimler 82 ÇENESİ KUVVETLİ
Emoji Çöz Deyimler 83 AĞIZ KALABALIĞI
Emoji Çöz Deyimler 84 AVCUNU YALAMAK
Emoji Çöz Deyimler 85 PARAYA ÇEVİRMEK
Emoji Çöz Deyimler 86 İKİLİ OYNAMAK
Emoji Çöz Deyimler 87 GÖZÜNE UYKU GİRMEMEK

 

Emoji Çöz Deyimler 88 ELİNİ KANA BULAMAK
Emoji Çöz Deyimler 89 BELASINI ARAMAK
Emoji Çöz Deyimler 90 CİN FİKİRLİ
Emoji Çöz Deyimler 91 BURNU HAVADA
Emoji Çöz Deyimler 92 BEYNİ SULANMAK
Emoji Çöz Deyimler 93 GÖKLERE ÇIKARMAK

 

Bu yazımızda sizlerle Emoji Çöz Kelime Oyunu Deyimler 81-93 Cevapları paylaştık. Yorumlarınızı sayfanın alt tarafından bizlere iletebilir ve istediğiniz başka oyun soruları var ise bize yazabilirsiniz.  Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Bizi takip etmeyi sakın unutmayın. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın