Eleq Joker

Eleq Bilgi Yarışması oyunu çok yeni bir uygulama. Tahmin edeceğiniz üzere Eleq Yarışması online bir bilgi yarışı oyunu. Şimdilik her gün 1 kez canlı olarak yayınlanan yarışma için Eleq Joker kullanabilirsiniz.Peki bu Eleq Joker Kazanma işi nasıl oluyor diye merak ediyorsanız yazımızın devamında bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. Online olarak düzenlenen Eleq Yarışması Samet Güner tarafından her gün canlı olarak sunuluyor. Toplamda 10 soru var ve bu sorular kolaydan zora doğru ilerliyor. 10 soruya da doğru cevabı verenler büyük ödülü bölüşüyorlar. Eğer 50TL ve üzeri paranız birikirse bu parayı anında IBAN numaranız üzerinden banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Eleq Yarışması Joker Kazanma bir kaç farklı şekilde gerçekleşebiliyor. Bunları siz Eleq Yarışmacıları için aşağıda sıralıyoruz;

Eleq Joker (Arkadaşını davet et)

Eleq yarışmasında 10 soruya da doğru cevap verebilmek biraz zor. Bu yüzden Eleq jokerlerine ihtiyacınız olacak. Bunlardan birisi Eleq Jokeri için Arkadaşını Davet Et sistemi. Bunun için mobil uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz eleq referans kodu ile arkadaşınızı davet etmeniz gerekiyor. Referans kodunu kullanabilmek için arkadaşınızın uygulamayı yükledikten sonra giriş yaparken bu kodu Eleq uygulamasına girmesi ve 1 kez bile olsa Eleq Yarışmasına katılması gerekli. Böylece siz de Eleq Joker kazanmış olursunuz.

Bedava Para Kazanma

Bunun pek bir yolu olduğu söylenemez. Ancak şöyle bir Eleq taktik uygulayabilirsiniz. Örneğin 2 kişi yan yana farklı telefonlardan oynuyorsanız tereddüt ettiğiniz sorularda ayrı cevapları işaretleyin. En azından biriniz devam etmiş olacak. Eleq Soruları ve Eleq Cevapları için Google veya başka bir arama motorundan yardım almak biraz zor. Çünkü her soru için 10 saniyelik bir süreniz var. Bu sürede cevabı bulmak gerçekten zor bir iş. Bunun yerine Eleq Instagram sayfasından size günlük olarak verilen Eleq İpuçlarını bir kenara not ederek o gün hangi tipte sorular çıkabileceğini önceden kestirebilirsiniz.

Eleq Joker Bilgileri

Eleq ipucu instagram Sayfası

https://www.instagram.com/eleqbasliyor/

Eleq Android Uygulaması

İndirmek için Tıklayın

Eleq IOS Uygulaması

İndirmek için Tıklayın

 

Evet siz de Ücretsiz Eleq Joker kazanmak istiyorsanız yukarıdaki yazımızı iyi okuyun. Yeni yazılarımızda görüşmek üzere!

“Eleq Joker” üzerine 5 yorum

Yorum yapın