Eleq ipucu | 30 Aralık 2018 20:00

Sayfalarımızda Eleq ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni Eleq ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Eleq ipucu 29 Aralık 2018 20:00 yazısı ile sizlerle eleq ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Eleq ipucu 30 Aralık 2018 20:00 paylaşıyoruz.

Eleq ipucu

Merhabalar Eleqseverler bugünkü ödül tambuklavye sponsorluğu ile tam 30.000 TL 😎 Tambu’yu indirip, jokerinizi almayı unutmayın 🎉 İpucu sorumuzun konusu ise müzik 🎶 11 adet Grammy’si bulunan ve müzik endüstrisine katkılarından dolayı Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne layık görülen, 2006’da kaybettiğimiz Türk-Amerikalı müzik yapımcısı kimdir bilen var mı? 🧐

Eleq ipucu (instagram Takip Sayfası)

Eleq ipucu için https://www.instagram.com/eleqbasliyor/ sayfasını takip edebilirsiniz.
Eğer her gün yeni ipuçlarına ihtiyacınız varsa bizi instagram adresinden de takip edebilirsiniz.

Eleq Tahmin Sitesi – Anlık Doğru Tahminler

Artık Eleq yarışması sorularını cevaplarken yeni bir yardımcı asistanınız var. Eleq yarışması sırasında anlık olarak doğru cevapları tahmin eden bu muhteşem siteyi takip etmeyi unutmayın. %75 oranında doğru tahminler için yarışma başladığında eleq.club/tahmin sayfasına gelin ve siz de kazanmaya bir adım daha yaklaşın!

Eleq ipucu 30 Aralık 2018 20:00

Eleq ipucu cevabı : ARİF MARDİN

Eleq Tahmin Sitesi

Daha fazla Eleq ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra eleq canlı bilgi yarışması sevenler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir