Eleq ipucu | 25 Kasım 2018 20:00

Sayfalarımızda Eleq ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni Eleq ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Eleq ipucu 24 Kasım 2018 20:00 yazısı ile sizlerle eleq ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Eleq ipucu 25 Kasım 2018 20:00 paylaşıyoruz.

Eleq ipucu

Bugünün ilk ipucunu zaten biliyorsunuz eleqseverler! İkinci Eleq ipucu ise ünlü Hababam Sınıfı filmlerinden bir şarkı 🎤 Seyyal Taner’in yorumuyla bildiğimiz, Hababam Vokal Grubu’nun “dü-rü-rü” şeklinde eşlik ettiği, Hafize Ana’nın söylediği şarkının adını kimler biliyor? 🤔

Eleq ipucu (instagram Takip Sayfası)

Eğer her gün yeni ipuçlarına ihtiyacınız varsa ve instagramdan takip etmek isterseniz Eleq ipucu için https://www.instagram.com/eleqbasliyor/ sayfasını takip edebilirsiniz.

Eleq ipucu 25 Kasım 2018 20:00

Eleq ipucu cevabı :  SON VERDİM KALBİMİN İŞİNE

ÖNEMLİ NOT: Ayrıca dünün Eleq ipucu da bu yarışmada tekrar sorulacak denildi. O Eleq ipucu sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Eleq ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra eleq canlı bilgi yarışması sevenler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

“Eleq ipucu | 25 Kasım 2018 20:00” üzerine 2 yorum

Yorum yapın