Eleq ipucu | 11 Kasım 2018 20:00

Sayfalarımızda Eleq ipucu paylaşımlarına devam ediyoruz! Her gün yeni Eleq ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Bir önceki Eleq ipucu 10 Kasım 2018 20:00 yazısı ile sizlerle eleq ipucu sorusunun cevabını vermiştik. Şimdi ise sizler için Eleq ipucu 11 Kasım 2018 20:00 paylaşıyoruz.

Eleq ipucu

Ve Eleq ipucu geldi! Bugünkü ipucumuz sağlığımızla ilgili! Hepimiz çevremizdeki hasta insanlardan bize bulaşan mikroplardan korkarız. Ama atladığımız bir şey var: İnsanlarda görülen hastalıkların yarısından fazlası hayvanlardan bulaşan mikroplardan kaynaklanmıştır. Peki hayvanlardan bize hastalık bulaşma durumuna ne denir, kimler hatırlıyor? 🤔 🦇

Eleq ipucu (instagram Takip Sayfası)

Eğer her gün yeni ipuçlarına ihtiyacınız varsa ve instagramdan takip etmek isterseniz Eleq ipucu için https://www.instagram.com/eleqbasliyor/ sayfasını takip edebilirsiniz.

Eleq ipucu 11 Kasım 2018 20:00

Eleq ipucu cevabı :  Zoonoz ya da Zoonotik Hastalıklar

Daha fazla Eleq ipucu cevabı için her gün yenilenen ipucu sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Bakalım bu ipuçlarından sonra eleq canlı bilgi yarışması sevenler günün büyük ödülünü alabilecekler mi? Yazı altından yorum yazabilir ve referans kodlarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz.

“Eleq ipucu | 11 Kasım 2018 20:00” üzerine 2 yorum

Yorum yapın