CodyCross Mevsimler Grup 68 Cevaplar

İşte size yepyeni bir oyun; CodyCross: Çapraz Bulmaca. 7 farklı dil seçeneği ile pek çok ülkede ilk sıralarda olan bu kelime oyununu artık Türkçe de oynayabileceksiniz! Oyundaki amacınız tanımı verilen kelimeleri bularak kare bulmacayı tamamlamak. CodyCross Mevsimler Grup 68 cevapları için en doğru yerdesiniz.

Açıklaması verilen kelimeyi bulun ve yukarıdan aşağıya yatay olarak yerleştirin. Ayrıca bulduğunuz kelimede eğer diğer kelimelere ait harfler varsa bu harfler belirgin hale gelir ve bu sayede kelimeleri bulmanız kolaylaşır. Oyun içi klavye desteği sayesinde kelimeleri yazarken sıkıntı yaşamazsınız. Bununla birlikte yukarıdan aşağı her kelimeden alınmış bir harf ile oluşturulmuş sarı renkli kutucuklar bulamadığınız kelimelerde size ekstra bir harf ipucu sağlar. Ayrıca bu sarı renkli kutucuklar bölümün adını da vermektedir.

Sol alt köşede yer alan küçük yardımcı bulamadığınız bir harfi sizin için bulur bunun için onu tutup bulmak istediğiniz kutucuğun üzerine sürüklemeniz yeterli. Oyunun Türkçe versiyonunda Dünyamız, Su Altı Dünyası, İcatlar, Mevsimler ve Sirk olmak üzere 5 ana harita, her haritada 20 grup ve her grupta 5 bölüm bulunmaktadır.

Özellikle kelime dağarcığı ve genel kültür egzersizi için birebir olduğunu düşündüğümüz Codycross Oyunu Cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Bir önceki yazımızda Codycross Mevsimler Grup 67 Bölüm 1,2,3,4 ve 5 Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda Codycross Mevsimler Grup 68 Bölüm 1,2,3,4 ve 5 Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. Sizlere kolaylık olması açısından bu oyunun cevaplarını video çözüm olarak hazırladık. İyi Seyirler!

 

Codycross Grup 68 Bölüm 1, 2, 3, 4 ve 5 Cevapları

 

Bu yazımızda sizlerle Codycross Mevsimler Grup 68 Bölüm 1,2,3,4 ve 5 Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Codycross Mevsimler Grup 69 Bölüm 1,2,3,4 ve 5 Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Codycross ve diğer tüm kelime oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın