Clash Royale Hile

Bu yazımızda sizlere Clash Royale Hile olayından bahsetmeye çalışacağız. Tüm dünyada çok fazla sevilen Clash of Clans oyununu mobil platforma sunan Supercell firması bu sefer de gerçek zamanlı multiplayer bir savaş oyunu olan Clash Royale oyunu ile karşımıza çıktı.

Kısaca Clash Royale den bahsetmek gerekirse; rakip ile eşleştikten sonra arena ekranı geliyor. Bu arena ekranında iki adet savaş bölgesi mevcut. Bu alanlardan kendimize ait olan bölüme orta kısmı geçmemek kaydı ile karakterlerimizi yerleştiriyoruz. Her savaş oyunu 3 dakika sürüyor ve bu süre sonunda savaşı kazanan taraf belli oluyor.

Clash Royale oyunu karakterleri tanıdık yüzlerden oluşuyor. Bir çoğu Clash of Clans oyunundan karakterler ve bu karakterler çok renkli bir şekilde oyun içine yedirilmiş olarak geliyorlar.

Clash Royale Hilesi

Tabi ki burada önemli olan savaş yapılan bu süre içinde akıllı hamleler yaparak karşı tarafa büyük hasarlar vermek olacaktır. Clash Royale hilesi de genelde bu hasar sistemi üzerine yoğunlaşmış durumda. Clash Royale Hile ile ilgili bilgiler geldikçe bu sayfaya eklenecektir. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum yapın