Çatlak Kelimeler – Online Kelime Bulmacası

Bugünlerde popüler olan güzel bir kelime oyunu var. Adı Çatlak Kelimeler. Çatlak Kelimeler oyunu aslında bir petek bulmaca oyunu. Bu oyunda amacınız her bölümde verilen anahtar kelimelere uygun kelimeler bulmak. Bunu yaparken petek içinde karışık harfler arasından yan yana olan harfleri parmağınızı kullanarak birleştirmeniz isteniyor.

Çatlak Kelimeler oyunu hem Android cihazlar için Google Play markette hem de IOS cihazlar için App Store üzerinden yayınlanmış durumda. Biz bu yazıyı yazdığımız sırada Çatlak Kelimeler oyununda tam 1100 bölüm mevcuttu. Her zaman güncel tutulan bu eğlenceli kelime oyununda güzel vakit geçireceğinize eminiz.

Çatlak Kelimeler

Oyunun yapımcısı Core I Soft tarafından geliştirilen Çatlak Kelimeler için yapımcısının market açıklaması ise şu şekilde;

Çatlak Kelimeler zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir oyundur.

Hedef, konu başlığına uygun kelimeleri petek harfler arasından bularak altınları, rozetleri ve sürpriz ödülleri kazanmaktır. Çatlak Kelimeler ile kelime bilginizi sınayabilirsiniz. Bu oyun Türkçe sözcük oyunlarını seven herkes için vazgeçilmez olacak!

Çatlak Kelimeler size gittikçe zorlaşan tam 1000 bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelimeyi bulmanız için fırsat sunar. Oyun içerisinde ilerledikçe topladığınız altınlar ile arkadaşlarınızla puan tablosunda yarışabilir, online olarak arkadaşlarınızla veya rastgele oyuncularla kapışıp kazandığınız elmaslar ile de sıralamada kendinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Oyun içerisinde gizlenmiş süreli başarı alanlarını keşfedebilir ve topladığınız başarı puanları ile oyun içerisinde başarı lakapları kazanabilirsiniz. Ayrıca Çatlak Kelimeler’in takıldığınız yerlerinde ipuçlarından da faydalanabilirsiniz.

Çatlak Kelimeler sürekli olarak geliştirilmektedir. İlerleyen günlerde sizlerden de gelen istekler doğrultusunda yeni bölümler eklemeye devam edeceğiz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak reklamları kaldırabilir veya ek ipucu satın alabilirsiniz.

Çatlak Kelimeler online olarak arkadaşlarınızla yarışmanıza imkan sunar ve TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Telefonunuzdan gereksiz hiçbir izin istemez.

Herkese iyi eğlenceler!

Yorum yapın