Çatlak Kelimeler Cevapları

Yeni bir kelime oyunu ile karşınızdayız. Çatlak Kelimeler oyunu, A Word benzeri bir oyun. En az onun kadar da eğlenceli görünüyor. Amacınız, verilen konu başlığına uygun kelime veya kelimeleri petek şeklindeki harfler arasında bulmak. Çatlak Kelimeler Cevapları artık sitemizde yer alacak.

Çatlak Kelimeler oyununda bölüm geçtikçe seviye atlaya biliyorsunuz. Ve bu seviye geçişlerinde rozet sahibi oluyorsunuz. İşte merakla beklediğiniz ilk 20 bölüm tüm Çatlak Kelimeler Cevapları sizinle paylaşıyoruz. Bu bölümlerde karşımıza çıkan Çatlak Kelimeler bölüm soruları ise şunlar; Okul, Hayvan, Çıkış, Ceza, Sivri, Patates, İpek Böceği, Uyku, Ele Yakılır, Maden, Mektup, Kedi, Zam, Boksör, Orman, Ekşi, İnternet, Ay, .. Tasarımcısı, Yelkovan.

Çatlak Kelimeler Cevapları

Çatlak Kelimeler 1 Okul: Ders
Çatlak Kelimeler 2 Hayvan: Kedi
Çatlak Kelimeler 3 Çıkış: Kapı
Çatlak Kelimeler 4 Ceza: İdam
Çatlak Kelimeler 5 Sivri: İğne
Çatlak Kelimeler 6 Patates: Püre
Çatlak Kelimeler 7 İpek böceği: Koza
Çatlak Kelimeler 8 Uyku: Rüya
Çatlak Kelimeler 9 Ele Yakılır: Kına
Çatlak Kelimeler 10 Maden: Soma

 

Çatlak Kelimeler 11 Mektup: Zarf
Çatlak Kelimeler 12 Kedi: Mart
Çatlak Kelimeler 13 Zam: Maaş
Çatlak Kelimeler 14 Boksör: Ring
Çatlak Kelimeler 15 Orman: Ağaç
Çatlak Kelimeler 16 Ekşi: Erik
Çatlak Kelimeler 17 İnternet: Kota
Çatlak Kelimeler 18 Ay: Uydu
Çatlak Kelimeler 19 … Tasarımcısı: Moda
Çatlak Kelimeler 20 Yelkovan: Saat

 

Bu yazımızda sizlere Çatlak Kelimeler 1-20 cevapları paylaşmış olduk. Bir sonraki yazımız olan Çatlak Kelimeler 21-40 Cevapları için buraya tıklayınız. Bizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın