Bu Hangi Çizgi Film

Sıkı çizgi film takipçilerimizin severek oynayacağı bir kelime oyunu tanıtımı ile sizlerle birlikteyiz. Bu Hangi Çizgi Film oyunu. Bu oyunda tahmin edeceğiniz gibi karakterlerin resimlerinden kim olduklarını veya hangi çizgi filmde oynadıklarını tahmin etmeye çalışıyoruz. Eskiden günümüze karışık bir şekilde çizgi filmlerin sorulduğu bu oyunda sıkılmadan ilerleyeceksiniz.

Oyundaki amacımız resimde gördüğünüz çizgi film kahramanlarını altta bizlere verilen harflerle yazabilmek. Çizgi film evreninde geçmişten günümüze ilerleyebileceğiniz bu oyunda zorlandığınız bölümleri Bu Hangi Çizgi Film Cevapları kısmımızdan öğrenebilirsiniz. Henüz App Store’da bulunmayan bu oyunu Android cihazlara sahip takipçilerimiz Google Play üzerinden indirebilir.

Bu Hangi Çizgi Film

Oyunun yapımıcısı Fidelsoft  bizlere market açıklaması kısmında şunları söylüyor:

Rafadan Tayfa, Emiray, Harika Kanatlar, Maşa ile Ayı, Thunderbirds, İstanbul Muhafızları, İbi ile Tosi ve daha birçok keyifli çizgi filmin karakterlerini bilmeye çalıştığınız bir bilgi yarışması.

Çocukların ilgisini çekecek olan bu bilgi yarışması onların sevdiği çizgi film karakterlerini tek tek soruyor. Ve çocuklar açısından önemli olan farkı ise cevabı seçenekler arasından seçmeleri değil kendileri yazacak olmaları.

Özellikle ilk ve orta okul çocuklarının yazı yazma, okuma ve harfleri öğrenmeleri konusunda onlara yardımcı olabilecek eğitici ve onlar için eğlenceli bir bilgi yarışması.

 

Yorum yapın