Braindom Cevapları (31-40)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Braindom. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Braindom 31-40 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Matchingham Games Limited tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:
Braindom: Tricky Brain Puzzles, nasıl dahi olduğunuzu bilmenizi ve beyin becerilerinizi geliştirmenizi sağlar. Harika bir beyin testidir. Braindom: Tricky Brain Puzzles’ın beyin gücünü artırmak için birçok trivia sorusu var. Bilgi ve yaratıcılığın mükemmel kombinasyonu, EQ, IQ ve şaşkın mücadelenin üçlü testi ile zihninizi kullanın.
Her soruda kandıracağınızı lütfen unutmayın, normal bir şekilde düşünmeyin.

Braindom App zihninizi sadece mantıklı bir şekilde kullanmanızı gerektirir. Bir dizi zor zeka oyunuyla bağımlılık yaratan ve büyüleyici bir oyun. Farklı bilmeceler testi aklınıza meydan okuyacak. Bu yeni bulmaca oyunu sağduyu kırmak ve size benzersiz bir beyin itme deneyimi getirebilir! Beyniniz için hazır mısınız?

Bu oyunda zeka oyunlarının her biri, düşünme sınırınızı zorlamak için tasarlanmış benzersiz, orijinal ve yaratıcıdır. Kendiniz veya arkadaşlarınızla bu bağımlılık ve komik ücretsiz IQ oyun keyfini çıkarabilirsiniz. Ne harika bir beyin testi!

Braindom: Tricky Brain Puzzles IQ’nuza ışık tutuyor. Mantıksal düşünme, hızlı tepki verme, doğru tepki verme, hafızanızı ve yaratıcılığınızı geliştirir. Aptal olmak istemiyorsanız, soruları her zamanki gibi cevaplamayın. Zor beyin testine katılın!

Sorunları çözmek için geleneksel düşünceyi kırmak bu oyunun en heyecan verici kısmı. Size farklı oyun deneyimleri, yaratıcı düşünme ve beklenmedik çözümler sunuyoruz. Aklınıza meydan okuyun. Testlere hazır olun! Beyin yapmaya hazır!

Beyin fırtınası meydan okumasına katılın. Hayal gücünüzü şimdi çıldırsın!
Özellikleri:
• Farklı zeka oyunları!
• Yaratıcı düşüncelerinizi artırın!
• Yaratıcı oyun!
• At gözlüklerini çıkar!
• Kutulardaki farkları bulun
• Dikkat, kibrit çöplerini dikkatli kullanın!
• Zorlukları aşmak için gerçek hayat mantığı uygulayın.
• Farklı mekaniği deneyin, daha büyük düşünün!
• Bilginizi, hayal gücünüzü ve mantık becerilerinizi test edin.
• Detaylara odaklanın ve beyin gücünüzü artırın!
• Bir ipucuna ihtiyacınız varsa ipuçları kullanın.
• Bilmecelere çözümler bulun!
• Zor ve Zihin Yaratan Zeka Oyunları: Kandırılırsınız!
• Beyin için harika bir egzersiz.
• Basit ve son derece bağımlılık yapıcı bir oyun.
• Her Yaş için Eğlence
• Harika zaman katili.

Braindom: Tricky Brain Puzzles App premium özellik paketi aboneliğine sahiptir:
Braindom: Tricky Brain Puzzles App premium bir özellik paketine sahiptir ve bu, kullanıcıların uygulamayı reklamsız ve ekstra özelliklerle kullanmalarını sağlayan abonelik tabanlı bir hizmettir. Bu otomatik olarak yenilenebilir bir aboneliktir. Abonelik süresi haftalıktır. Ödeme, onaylandıktan sonra App Store hesabına yansıtılır. Abonelik, dönem sonundan 24 saat önce kapatılmadığı sürece yenilenir ve hesap da otomatik olarak yenileme için ücretlendirilir. Bunu istediğiniz zaman Hesap Ayarlarınızdan kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan bölümleri, teklif edilirse, kullanıcı uygun olduğu yerde bu yayına bir abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Braindom 21-30 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Braindom 31-40 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Braindom 31-40 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Braindom Level / Seviye 31
Braindom Level / Seviye 32
Braindom Level / Seviye 33
Braindom Level / Seviye 34
Braindom Level / Seviye 35
Braindom Level / Seviye 36
Braindom Level / Seviye 37
Braindom Level / Seviye 38
Braindom Level / Seviye 39
Braindom Level / Seviye 40

Bu yazımızda sizlerle Braindom 31-40 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Braindom 41-50 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.