Brain Out Cevapları (51-60)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Brain Out. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişimler ve dokunuşlar yapın. Brain Out 51-60 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve açıklamanın altında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Focus Apps tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: IQ Seviyeniz nedir? Brain Out ile zihninizi uçurun ve arkadaşlarınıza tamamen aptal olmadığınızı gösterin!

“Brain Out” bir dizi zor zekâ oyunları ve farklı bilmeceler test zihninizi meydana çıkaran ücretsiz bir zor bulmaca oyunudur. Mantıksal düşünme yeteneğinizi, refleksleri, doğruluğu, hafızayı ve yaratıcılığınızı değerlendirir. Kandırılmak istemiyorsanız, görevlere normal şekilde cevap vermeyin. Çözüm, bu trivia oyunundaki en ilginç şey olan normal düşünceyi altüst ediyor. Yaratıcı düşünme ve saçma çözüm ile size farklı bir oyun deneyimi sunuyoruz.

Oyun özelliği
Kesinlikle hayal kırıklığı yaratmayan oyun
Kolay ve mizahi oyun süreci
Komik ses ve esprili oyun efektleri
Beklenmedik oyun cevabı

Beyin gücünüzü artırmak için pek çok soru. Bilgi ve yaratıcılığın mükemmel kombinasyonu, EQ, IQ ve şaşkın meydan okumaların üçlü testi ile zihninizi kullanın. Oyun, parodi dolu, eğlenceli ve hayal gücünüzü genişletir!

Kutunun dışında düşünün ve hayal gücünüzü çalıştırın! Her ne kadar pek çok zorlu bölüm olsa da biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Brain Out 41-50 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Brain Out 51-60 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Brain Out 51-60 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Brain Out Level / Seviye 51
Brain Out Level / Seviye 52
Brain Out Level / Seviye 53
Brain Out Level / Seviye 54
Brain Out Level / Seviye 55
Brain Out Level / Seviye 56
Brain Out Level / Seviye 57
Brain Out Level / Seviye 58
Brain Out Level / Seviye 59
Brain Out Level / Seviye 60

 

 

Bu yazımızda sizlerle Brain Out 51-60 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Brain Out 61-70 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Brain Out ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“Brain Out Cevapları (51-60)” üzerine bir yorum

Yorum yapın