Ball Sort Puzzle Çözümleri (141-150)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Ball Sort Puzzle. Cam kaplarda verilen karışık renkli topları tek renk halinde düzenleyin. Ball Sort Puzzle 141-150 Arası Çözümleri için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen farklı renklerdeki topları her bir cam kapta 1 renkten 4 top olacak şekilde yerleştirin. Dikkatli düşünün, küçük hareketlerle seviyeleri tamamlayın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Global Mobi App LC tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Ball Sort Puzzle eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur! Aynı renkteki tüm toplar aynı tüpte kalana kadar tüplerdeki renkli topları sıralamaya çalışın. Beyin egzersiz için zorlu ama rahatlatıcı bir oyun!

★ NASIL OYNANIR:
• Tüpün üstündeki bilye yatağını başka bir tüpe taşımak için herhangi bir tüpe dokunun.
• Kural, bir topu ancak her ikisinin de aynı renkte olması ve içine taşımak istediğiniz tüpün yeterli alana sahip olması durumunda başka bir topun üzerinde hareket ettirebilmenizdir.
• Sıkışmamaya çalışın – ancak endişelenmeyin, düzeyi istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz.

★ ÖZELLİKLERİ:
• Tek parmakla kontrol.
• ÜCRETSİZ ve OYNAMASI KOLAY.
• Ceza ve süre sınırı YOK; kendi hızınızda Ball Sort Puzzle tadını çıkarabilirsiniz!

★ YARDIM GEREKİYOR? SORULARINIZ VAR MI?
• Destek e-postası: mobiapps.global@gmail.com

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Ball Sort Puzzle 131-140 arası çözümlerine yer vermiştik. Bu yazımızda ise Ball Sort Puzzle 141-150 Arası Çözümlerini sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Ball Sort Puzzle 141-150 Arası Çözümleri

Bu videoda şu bölümlerin çözümleri/cevapları yer almaktadır:

Ball Sort Puzzle Level / Seviye 141
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 142
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 143
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 144
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 145
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 146
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 147
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 148
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 149
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 150

Bu yazımızda sizlerle Ball Sort Puzzle 141-150 Arası Çözümlerini paylaştık. Bir sonraki yazımızda Ball Sort Puzzle 151-160 Arası Çözümlerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ball Sort Puzzle ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.