Ball Sort Puzzle Çözümleri (111-120)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Ball Sort Puzzle. Cam kaplarda verilen karışık renkli topları tek renk halinde düzenleyin. Ball Sort Puzzle 111-120 Arası Çözümleri için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen farklı renklerdeki topları her bir cam kapta 1 renkten 4 top olacak şekilde yerleştirin. Dikkatli düşünün, küçük hareketlerle seviyeleri tamamlayın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Global Mobi App LC tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Ball Sort Puzzle eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur! Aynı renkteki tüm toplar aynı tüpte kalana kadar tüplerdeki renkli topları sıralamaya çalışın. Beyin egzersiz için zorlu ama rahatlatıcı bir oyun!

★ NASIL OYNANIR:
• Tüpün üstündeki bilye yatağını başka bir tüpe taşımak için herhangi bir tüpe dokunun.
• Kural, bir topu ancak her ikisinin de aynı renkte olması ve içine taşımak istediğiniz tüpün yeterli alana sahip olması durumunda başka bir topun üzerinde hareket ettirebilmenizdir.
• Sıkışmamaya çalışın – ancak endişelenmeyin, düzeyi istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz.

★ ÖZELLİKLERİ:
• Tek parmakla kontrol.
• ÜCRETSİZ ve OYNAMASI KOLAY.
• Ceza ve süre sınırı YOK; kendi hızınızda Ball Sort Puzzle tadını çıkarabilirsiniz!

★ YARDIM GEREKİYOR? SORULARINIZ VAR MI?
• Destek e-postası: mobiapps.global@gmail.com

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Ball Sort Puzzle 101-110 arası çözümlerine yer vermiştik. Bu yazımızda ise Ball Sort Puzzle 111-120 Arası Çözümlerini sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Ball Sort Puzzle 111-120 Arası Çözümleri

Bu videoda şu bölümlerin çözümleri/cevapları yer almaktadır:

Ball Sort Puzzle Level / Seviye 111
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 112
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 113
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 114
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 115
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 116
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 117
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 118
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 119
Ball Sort Puzzle Level / Seviye 120

Bu yazımızda sizlerle Ball Sort Puzzle 111-120 Arası Çözümlerini paylaştık. Bir sonraki yazımızda Ball Sort Puzzle 121-130 Arası Çözümlerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ball Sort Puzzle ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir