A Word Kelime Oyunu Cevapları (81-90 Bölüm)

Evet arkadaşlar, A Word Kelime Oyununda petek şeklinde oyun tahtası içindeki gizli kelimeleri bulmaya devam ediyoruz. Bu yazıda size 81. bölüm ile 90. bölüm arasındaki tüm A Word cevaplarını veriyoruz. A Word Kelime Oyunu Cevapları ilk 100 bölümü bitirmemize çok az kaldı. Yakında yeni sorular ve yeni A Word bölümlerini sayfalarımızda bulabileceksiniz. 

Takılanlar ve bir türlü cevabı bulamayanlar aşağıdaki oyun cevaplarına bakabilir. Daha önce 71-80 arası bölümlerin cevaplarını da buraya tıklayarak görebilirsiniz. Bu bölümlerdeki A Word bölüm soruları ise şu şekilde; Halk Oyunu, Alışveriş, Meslek, Mektup, Kış Mevsimi, Define, Trafik, Başkent, Tarih, Coğrafya.

A Word Cevapları

A Word Cevapları 81 Halk Oyunu : Kafkas – Zeybek
A Word Cevapları 82 Alışveriş : Market – Barkod
A Word Cevapları 83 Meslek : Bahçıvan – Dadı
A Word Cevapları 84 Mektup : Mürekkep – Zarf
A Word Cevapları 85 Kış Mevsimi : Kar- Buz – Aralık
A Word Cevapları 86 Define : Harita – Sandık
A Word Cevapları 87 Trafik : Kavşak – Anayol
A Word Cevapları 88 Başkent : Brüksel – Sofya
A Word Cevapları 89 Tarih : Enderun – Divan
A Word Cevapları 90 Coğrafya : Bora – Artezyen

Neredeyse ilk 100 bölümün cevaplarını vermiş olduk. A Word oyununun 91-100 bölümleri arasındaki oyun cevapları için buraya tıklayabilirsiniz!

Bizi takipte kalın. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“A Word Kelime Oyunu Cevapları (81-90 Bölüm)” üzerine bir yorum

Yorum yapın