A Word Kelime Oyunu Cevapları (81-90 Bölüm)

Evet arkadaşlar, A Word Kelime Oyununda petek şeklinde oyun tahtası içindeki gizli kelimeleri bulmaya devam ediyoruz. Bu yazıda size 81. bölüm ile 90. bölüm arasındaki tüm A Word cevaplarını veriyoruz. A Word Kelime Oyunu Cevapları ilk 100 bölümü bitirmemize çok az kaldı. Yakında yeni sorular ve yeni A Word bölümlerini sayfalarımızda bulabileceksiniz. 

Takılanlar ve bir türlü cevabı bulamayanlar aşağıdaki oyun cevaplarına bakabilir. Daha önce 71-80 arası bölümlerin cevaplarını da buraya tıklayarak görebilirsiniz. Bu bölümlerdeki A Word bölüm soruları ise şu şekilde; Halk Oyunu, Alışveriş, Meslek, Mektup, Kış Mevsimi, Define, Trafik, Başkent, Tarih, Coğrafya.

A Word Cevapları

A Word Cevapları 81 Halk Oyunu : Kafkas – Zeybek
A Word Cevapları 82 Alışveriş : Market – Barkod
A Word Cevapları 83 Meslek : Bahçıvan – Dadı
A Word Cevapları 84 Mektup : Mürekkep – Zarf
A Word Cevapları 85 Kış Mevsimi : Kar- Buz – Aralık
A Word Cevapları 86 Define : Harita – Sandık
A Word Cevapları 87 Trafik : Kavşak – Anayol
A Word Cevapları 88 Başkent : Brüksel – Sofya
A Word Cevapları 89 Tarih : Enderun – Divan
A Word Cevapları 90 Coğrafya : Bora – Artezyen

Neredeyse ilk 100 bölümün cevaplarını vermiş olduk. A Word oyununun 91-100 bölümleri arasındaki oyun cevapları için buraya tıklayabilirsiniz!

Bizi takipte kalın. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.