Wow Search Avustralya Cevapları (Büyük Set Resifi)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Wow Search. Verilen kategoriye ait kelimeleri karışık harfler arasından bulun. Wow Search Avustralya-Büyük Set Resifi cevapları için en doğru yerdesiniz.

En popüler kelime oyunlarından biri olan WOW (Words of Wonders)’ın yapımcılarından mükemmel bir oyun daha: Wow Search. Sözcük avı dediğimiz bulmaca tarzında geliştirilen oyunda bölümleri tamamlayarak daha zor bölümlere yelken açın.

Fugo Games tarafından geliştirilen oyunda Avustralya, Finlandiya ve İspanya başlangıç ülkeleri olmak üzere pek çok ülke ve onlarca bölüm bizi bekliyor. Bu yazımızda Avustralya ülkesinin cevaplarını sizle paylaşıyoruz. Bu oyunda amaç verilen kategori ile alakalı olan kelimeleri karışık verilen harf kümesinde bulmak. Aşağıdan yukarıya, yukarıdan aşağı, sağdan sola, soldan sağa ve çapraz olarak yerleştirilmiş bu kelimeler insanı bir hayli zorluyor. Bulamadığınız bir kelime olduğu zaman 30 paralık bir harf açma ya da 100 paralık kelimeyi bulma jokerlerini kullanabilirsiniz. Oyun içi paranız bittiği vakit günlük gelen çarktan para kazanabilirsiniz. Oyunda Avustralyanın 3 diğer tüm ülkelerin 5 alt bölümü bulunmakta ve her bölümde 12 seviye çözülmeyi beklemekte. Biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi bölümün ve seviyelerin yer aldığını belirttik. Görsel zekâ açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Wow Search Avustralya (Sidney Kulesi) Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Wow Search Avustralya (Büyük Set Resifi) Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Seyirler!

Wow Search Avustralya Cevapları (Büyük Set Resifi)

Bu videoda şu seviyelerin cevapları yer almaktadır:

Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 1 – Satranç Taşları
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 2 – Eş Sesli Kelimeler
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 3 – Çift Sayılar
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 4 – Erkek İsimleri
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 5 – … Çantası
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 6 – Asal Sayılar
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 7 – Yapışkan Şeyler
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 8 – 24 Saat
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 9 – Ülkeden Ülkeye Değişir
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 10 –  … Anahtarı
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 11 – … Kırmak
Wow Search Avustralya Büyük Set Resifi 12 – … Sütü

 

Bu yazımızda sizlerle Wow Search Avustralya (Büyük Set Resifi) Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Wow Search Finlandiya (Nuuksio Milli Parkı) Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Wow Search ve diğer tüm kelime ve bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.