Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler Cevapları

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Wordmoji. Size verilen emojilerden yararlanarak o kategori ile alakalı olan kelimeleri bulun. Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen emojileri dikkatlice inceleyin ve 12 bölümden oluşan her bir kategori ile alakalı olan kelimeyi ya da nesneyi bulun. Keyifli dakikalar geçirin, anahtarları toplayın ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Oyunda yer alan bölümler:
Filmler
Diziler
League of Legends
Edebiyat
Oyunlar
Anime
Diğer

Stratera Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Wordmoji popüler kültür tahmin ve bulmaca oyunudur. Amacınız verilen emojileri kullanarak film, dizi, anime, kitap, oyun veya başka bir popüler kültür öğesi kategorisinde, soruya özel verilen emojileri kullanarak tahminde bulunmaktır.

Oyunda size 2 ile 6 emoji ve tahmin etmenizi istediğimiz kelimenin uzunluğunu size vererek, bu kelimeyi tahmin etmenizi istiyoruz!

Oyunda her pakette 12 soru içeren 30’dan fazla farklı konu ve zorluk seviyesi var ve her hafta sonu yeni soru paketleri ekliyoruz.

Güncel bilgi yarışması paketleri ve trivia kategorileri;
– Popüler Filmler
– Popüler TV Şovları
– Bilim kurgu filmleri
– Kahramanlar ve Çizgi Romanlar
– Fantastik Filmler
– Popüler Romanlar
– Hollywood Filmleri
– Klasik Romanlar
– Animasyonlar
– Altkültür Animasyonları
– Alt Kültür Filmleri
– HER HAFTA SONDA YENİ KATEGORİLER!

Yarısını tamamladığınız her paket için bir anahtar ve tamamını bitirdiğiniz her paket için +5 ipucu alacaksınız. Ayrıca ödüllü reklamları izleyerek ipuçları alabilirsiniz.

Sıkıştıysanız, endişelenmeyin, en sevdiğiniz sohbet uygulamasında soruyu arkadaşlarınızla emoji olarak paylaşabilirsiniz. Çünkü emojiler harika ve her yerde çalışıyorlar 🙂

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları hem yazılı hem de video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Wordmoji Bilim Kurgu Filmleri Cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler Cevapları (Yazılı Çözüm)

Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 1: Yukarı Bak
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 2: Aslan Kral
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 3: Karlar Ülkesi
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 4: Küçük Deniz Kızı
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 5: Rick And Morty
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 6: Spongebob Squarepants
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 7: Bojack Horseman
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 8: Kung Fu Panda
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 9: Zootopia
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 10: Oyuncak Hikayesi
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 11: Sevimli Canavarlar
Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler 12: Tavuklar Firarda

Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler Cevapları (Video Çözüm)

Bu yazımızda sizlerle Wordmoji Çizgi Dizi ve Filmler Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Wordmoji Hollywood Filmler Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir