Word Jump Cevapları (1-20)

İşte size yepyeni ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun; Word Jump Oyunu. Klasik kelime oyunlarına göre biraz daha farklı bir sisteme sahip olan Word Jump oyununda amacınız, size verilen karmaşık harf dizilerinden anlamlı İngilizce kelimeler oluşturarak bulmacayı tamamlamak. Word Jump Oyunu 1-20 Cevapları için doğru yerdesiniz.

Word Jump Team tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Bu kelime çapraz oyunu deneyin! Daha fazla ödül kazanmak ve beyninizi eğitmek için yeni bir bağımlılık yapıcı bir oyun! Bul, bağlantı ve bulmacayı çözmek için kelime toplamak. Şimdi indir!

Arkadaşlarınızla kelime bulmaca oyunu oyna. Kelime toplamak ve rahatlatıcı ve sakin zamanın tadını çıkarın. Ezmek, yığın, kelimeleri bağlamak! Bu ücretsiz kelime oyunları ile sıradan hayatınızdan kaçabilir ve eğlenceli ve heyecan verici hissedebilirsiniz. Beyin fırtınası yapın ve biraz özel bir şey yapın, gerçek bir kelime ustası olabilirsiniz.

Oyunun harika özellikleri:
Belirli bir gizli kelimeyi oluşturmak için harfleri yatay, dikey, çapraz, ileri veya geri arayın, bağlayın ve bağlayın. İnanılmaz en iyi kullanıcı deneyimi için bu kelime oyununu kaçıramazsınız.

Kelime toplayın ve günlük görevinizi bitirin. Arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Günlük zorluk sandığınızdan daha zor! Şimdi beyin fırtınasına başlayın! Kelime bulmaca oyununu seviyorsanız, şüphesiz Word Jump’ın tadını çıkaracaksınız. Bulmacanın çözülmesi çok zor olduğundan endişelenmeyin. Gizli kelimeleri aramak ve bitirmek için ipucu seçeneğiniz var.

Şimdi deneyin, bonus kazanın, seviye atlayın, kelimeleri bağlayın ve daha fazlasını kazanın. Word Jump oynadığınızda, kendinizi rahatlatabilir ve sakinleştirebilirsiniz. Bulmaca oyunu size ekstra bonus, ödüller ve diğer beklenmedik hediyeler verecektir. Bu bulmaca ücretsiz oyunu deneyin. kesinlikle keyfine varacaksınız.

Müthiş grafik özellikleri ve sevimli kullanıcı arayüzü. Bir kelime oyununun metin bükümü iyi tasarlanmış. Klasik ve modern bir kelime bulmaca kombinasyonu. Huzur ve rahatlama kendinizi kelime bulmaca oyunu içine daldığınızda alabilirsiniz. kelimeleri bulduğunuzda bulmaca değişecektir. Kelimeyi arayın ve şimdi bağlanmaya başlayın.

Oyun kelimeler toplamak için klasik oyun ile yepyeni bir stil.
Word Jump % 1000 ücretsizdir ve oynamak için hiçbir şey ödemenize gerek yoktur
Ekstra bonuslar almak için oyunu arkadaşlarınızla paylaşın
En sevdiğiniz konuyu seçerek konunuzu özelleştirin
Her türlü öneri ve fikirleriniz için bize ulaşın!
Sizden haber almak istiyoruz!

Özellikle İngilizce dil haznenizi geliştirmek için birebir olduğunu düşündüğümüz Word Jump Oyunu Cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu yazımızda Word Jump Cevapları (1-20) sizler için yayınlıyoruz. Cevapları dilerseniz yazılı olarak dilerseniz video çözüm olarak bulabilirsiniz.

Word Jump 1-10 Cevapları

Word Jump Cevapları 1: HOW – WHO
Word Jump Cevapları 2: TOP – POT – TO – OPT
Word Jump Cevapları 3: RAM – MAR – AM – ARM
Word Jump Cevapları 4: NOW – WON – NO – ON – OWN
Word Jump Cevapları 5: EAT – TEA – ATE – AT
Word Jump Cevapları 6: CAMP – CAP – MAP – AM
Word Jump Cevapları 7: SALT – LAST – SAT – AS – AT
Word Jump Cevapları 8: SIGN – SIN – GIN – SING – IS – IN
Word Jump Cevapları 9: TUBE – BUT – BE – BET – TUB
Word Jump Cevapları 10: NEAR – EARN – EAR – ARE – AN – ERA – RAN

Word Jump 11-20 Cevapları

Word Jump Cevapları 11: EVER – REV – VEER – EVE
Word Jump Cevapları 12: WHEN – NEW – HEW – HE – WE – HEN – HEWN
Word Jump Cevapları 13: MANY – YAM – MAY – MY – AM – AN – MAN – ANY
Word Jump Cevapları 14: RATE – EAT – ART – ARE – TEA – ATE – ERA – RAT – AT – TAR – TEAR – EAR
Word Jump Cevapları 15: MEAN – NAME – AM – AN – MAN – MEN – ME
Word Jump Cevapları 16: SHELF – SELF – HE – ELF – SHE – FLESH
Word Jump Cevapları 17: WINDY – WIND – WIN – IN – DIN
Word Jump Cevapları 18: YOUTH – OUT – TOY – YOU – HOT – HUT – TO
Word Jump Cevapları 19: BAR – ROB – BRA – OR – ORB – OAR – BOAR – BRAVO
Word Jump Cevapları 20: CANDY – CAN – DAY – ANY – AN – AND
 

Word Jump Cevapları (1-20) böyleydi. Bir sonraki yazımız olan Word Jump Cevapları (21-40) da görüşmek üzere. Tüm Kelime ve Bulmaca Oyunlarının Cevapları aynı zamanda Android mobil uygulamamızda yer alıyor. Kelime Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.