Word Juice Cevapları (1-10)

İşte size yepyeni ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun; Word Juice Oyunu. Klasik kelime oyunlarına göre biraz daha farklı bir sisteme sahip olan Word Juice oyununda amacınız, size verilen karmaşık harf dizilerinden anlamlı İngilizce kelimeler oluşturarak bulmacayı tamamlamak. Word Juice Oyunu 1-10 Cevapları için doğru yerdesiniz.

Word Juice Team tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde: Bütün harfleri düzenli bir şekilde bağlayarak tüm kelimeleri yakalayın ve çapraz kelimeyi tamamlayın. Çocuklarınızla oynayın ve yazım becerilerini geliştirin. Zaman öldürmek için küçük bağımlılık yapan oyunlar! Sizi neşeli ve mutlu etmek için biraz beyin egzersizi yapın

Temel özellikler:
Geçmek için sonsuz seviyeleri.
Kullanıcı dostu: oynaması kolay
Harika arayüz ve güzel ses efekti
Her seviyeyi geçerek ödüller kazanın
Bonus: Gizli kelimeleri bulduğunuzda ve harfleri bağladığınızda, özel ödüller alabilirsiniz
Oynaması ve güncellemesi ücretsiz!

🔥 Geri bildiriminize değer veriyoruz: Eğer herhangi bir öneri ve yorumlarınız varsa, lütfen bize ulaşın. Geri bildirimlerinizi dikkatlice okuyacağız. Oyunumuzu güncellemeye ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Özellikle İngilizce dil haznenizi geliştirmek için birebir olduğunu düşündüğümüz Word Juice Oyunu Cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu yazımızda ise Word Juice Oyunu Cevapları (1-10) sizler için yayınlıyoruz. Cevapları dilerseniz yazılı olarak dilerseniz video çözüm olarak bulabilirsiniz.

Word Juice 1-10 Cevapları

Word Juice Cevapları 1: HOW – WHO
Word Juice Cevapları 2: TOP – POT – TO – OPT
Word Juice Cevapları 3: RAM – MAR – ARM – AM
Word Juice Cevapları 4: NOW – WON – NO – ON – OWN
Word Juice Cevapları 5: EAT – TEA – ATE – AT
Word Juice Cevapları 6: CAMP – CAP – MAP – AM
Word Juice Cevapları 7: SALT – LAST – SAT – AS – AT
Word Juice Cevapları 8: SIGN – SIN – GIN – SING – IS – IN
Word Juice Cevapları 9: TUBE – BUT – BE – BET – TUB
Word Juice Cevapları 10: NEAR – EARN – EAR – ARE – AN – ERA – RAN

Word Juice Oyunu Cevapları (1-10) böyleydi. Bir sonraki yazımız olan Word Juice Oyunu Cevapları (11-20) da görüşmek üzere. Tüm Kelime ve Bulmaca Oyunlarının Cevapları aynı zamanda Android mobil uygulamamızda yer alıyor. Kelime Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.