Who is Brain Teaser Riddles Cevapları (51-60)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Who is Brain Teaser Riddles. Size verilen açıklamaya en uygun olan kişiyi bulmaya çalışın. Who is Brain Teaser Riddles 51-60 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen insanlara, nesnelere, hayvanlara, bitkilere kısacası ekranda gözüken her şeye küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak size verilen profile en uygun kişiyi bulun ve yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Unico Studio tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Yepyeni bir bulmaca ve bilmece oyunu, en sevilen beyin testi: Tricky Puzzles ve Brain Test 2: Tricky Stories’in yapımcılarından geliyor! Zeka oyunlarını ve akıl oyunlarını seviyorsanız, bu bulmaca oyunuyla rahatlayacak ve beyin egzersiziniz için oynayacaksınız.

Who is? Brain Teaser & Riddles, beyninize ve zihninize meydan okuyacak tamamen ücretsiz bir bilmece oyunudur. Her seviye zor seçimler, bilmeceler, bulmacalar ve sorulardan oluşur. İpuçlarını, nesneleri ve gizli sırları bularak karmaşık bilmeceleri çözeceksiniz. Zor bilmeceler ve mantıksal bulmacalarla dolu seviyeleri tamamladıkça zeka oyunları daha da zorlaşacak. Beyniniz için yüzlerce harika yapboz oynayın ve beyin oyunları ve mantık oyunlarıyla egzersiz yapın. IQ oyunlarını veya IQ sınavlarını seviyorsanız, sağlıklı beyin eğitimi için birçok zor soru bulacaksınız.

Bu bulmaca oyunu beyninizi test edecek ve zihninizi çılgın bulmacalar ve bilmecelerle karıştıracak. Kutunun dışında düşünecek ve akıllı çözümler bulacaksınız. Bilmecelere verilen cevaplar beyninizi uçuracak ve sizi şaşırtacak! Oyuncular, çeşitli bulmacaları ve bilmeceleri çözerken IQ’larını ve beyin güçlerini artıracaklar. Bu bulmaca oyunu kolay değil ve birçok zor bulmacayı bulacaksınız.

Bu ücretsiz mobil oyun her yerde ve her zaman oynanabilir. Bulmacalar ve bilmeceler tek elle rahatça çözülebilir ve kendinizi fazla zorlamadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Mantık oyun seviyelerini tamamlamak için hiçbir refleks testi veya telefon titremesi gerekmez. Rahatlayabilir ve komik beyin yıkama için komik zor bilmecelerimizi çözmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aptal test, moron testi veya aptal test, hepsi bu beyin oyununda.

Özellikleri

● Gizem çözme ve ipucu avı seviyeleri: Kim yalan söylüyor? Anne kim Katil kim?
● İndirmesi ücretsiz, oynaması ücretsiz ve keyfini çıkarması ücretsiz. Hiçbir gizli ücret.
● Zor ve Çılgın bilmecelerle dolu düzinelerce seviye.
● Seçime dayalı karmaşık senaryolar ve oyun.
● Profesyonel grafikler ve animasyonlar.
● Sürükleyici ve eğlenceli ses efektleri.
● Beyin becerilerini ve IQ’yu geliştirmek için harika bir oyun.
● Komik hikayeler ve karakterler.
● Zeka mizahıyla dolu seviyeler.
● Karmaşık bulmaca severler için ipucu algılama sistemi.
● Algınızı test etmek için gizli nesne seviyelerini bulun.
● Kopyala-yapıştır seviyesi yoktur, her seviye% 100 benzersizdir.
● Yol boyunca size yardımcı olacak Sezgisel Yardım ve İpucu sistemleri.
● Bağımlılık yapan ve rahatlatıcı bir oyun.
● Çevrimdışı oynanabilir.
● İnternet olmadan oynayın.
● Yetişkinlerin beyin güçlerini artırmaları için zeka oyunları.
● Beyin eğitimi için harika egzersiz.

Ne için bekliyorsun? İndir Kimdir? Zeka Oyunları ve Bilmeceler, şimdiye kadarki en çılgın ve en zor bilmeceleri çözmeye başlamak için şimdi! İyi eğlenceler!

Birbirinden keyifli ve kaliteli yüzlerce bölüm sizi bekliyor. Takıldığınız yer olursa hiç telaşa kapılmayın. Biz sizler için tüm bölümleri oynadık ve oyunu bitirdik. Tüm cevapları da sizler için bu sitede yayınladık.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Who is Brain Teaser Riddles 41-50 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Who is Brain Teaser Riddles 51-60 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Who is Brain Teaser Riddles 51-60 Arası Cevapları

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Who is Brain Teaser Level / Seviye 51
Who is Brain Teaser Level / Seviye 52
Who is Brain Teaser Level / Seviye 53
Who is Brain Teaser Level / Seviye 54
Who is Brain Teaser Level / Seviye 55
Who is Brain Teaser Level / Seviye 56
Who is Brain Teaser Level / Seviye 57
Who is Brain Teaser Level / Seviye 58
Who is Brain Teaser Level / Seviye 59
Who is Brain Teaser Level / Seviye 60

Bu yazımızda sizlerle Who is Brain Teaser Riddles 51-60 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Who is Brain Teaser Riddles 61-70 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.