Trick Me Cevapları (201-210)

İşte size kendine özgü tarzı ile yepyeni bir oyun; Trick Me. Size verilen açıklamaya göre nesnelere küçük değişiklikler ve dokunuşlar yapın. Trick Me 201-210 Arası Cevapları için en doğru yerdesiniz.

Her bir bölüm için size verilen küçük notları okuyun ve aşağısında yer alan nesneleri kullanarak küçük hareketler, değişiklikler ya da döndürmeler yaparak yeni bölümlerin kapısını aralayın.

Narcade tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Ne kadar zeki olduğunu keşfetmek ister misin? Hem eğlenmek hem de IQ’nu test etmek istiyorsan, Trick Me tam sana göre bir uygulama! Farklı çeşitlerde bulmacalar ve kelime oyunları ile zihninizi zorlayın.

Orijinal beyin testi oyunumuz, her seviyenin farklı olduğu bir bulmaca olarak tasarlanmıştır. Bu oyun, stratejik düşünürken hafızanızı eğitmenize de yardımcı olur. Farklı düşünmenizi bekleyen 200’den fazla seviye sizi bekliyor!

Trick Me ile detaylara odaklanmak ve konsantre olmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Unutmayın, takıldığınız yerde ipuçlarını istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu oyun sadece eğlence için değil aynı zamanda beyninizi eğitmek için de mükemmel!

En iyi trivia oyununu hemen indirin ve IQ’nuzu bulmaya hazır olun!

Trick Me: Beyin Zorlayıcı Zeka ve Bulmaca Oyunları oyununu hemen bedava indirin!

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zekâ oyunumuza bayılacaksın! Ancak biz vaktinizi daha verimli kullanmanız açısından sizin için tüm cevapları hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Sizlere vakit tasarrufu ve cevabı edinme kolaylığı açısından tüm cevapları video formatında hazırladık. Ayrıca her videonun öncesinde videoda hangi seviyelerin yer aldığını belirttik. İşlevsel zekâ ve beyin pratiği açısından oldukça yararlı olduğunu düşündüğümüz oyunun bir önceki yazısında Trick Me 191-200 arası cevaplarına yer vermiştik. Bu yazımızda ise Trick Me 201-210 Arası Cevaplarını sizler için yayınlıyoruz. İyi Oyunlar!

Trick Me 201-210 Arası Cevaplar

Bu videoda şu bölümlerin cevapları yer almaktadır:

Trick Me Level / Seviye 201
Trick Me Level / Seviye 202
Trick Me Level / Seviye 203
Trick Me Level / Seviye 204
Trick Me Level / Seviye 205
Trick Me Level / Seviye 206
Trick Me Level / Seviye 207
Trick Me Level / Seviye 208
Trick Me Level / Seviye 209
Trick Me Level / Seviye 210

Bu yazımızda sizlerle Trick Me 201-210 Arası Cevaplarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda Trick Me 211-220 Arası Cevaplarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Trick Me ve diğer tüm kelime ve tüm bulmaca oyunlarının cevapları için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Google Play uygulamamızı kullanarak cevaplara istediğiniz zaman cebinizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kelime Oyunu Cevapları uygulamamızı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.